Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:46
Zachód słońca: 20:15

Dzień trwa:
14 Godzin 29 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 4:30

statystyka

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Warsztaty i kursy

Warsztaty:
1. Era Wodnika - Erą Kobiet - budzenie kobiecości i połączenie z energią boginii - marzec, maj 2014
2. Astrologia Intuicyjna i rozbudzanie mocy parapsychiczncyh - 1 -2 marca 2014

KURS ASTROLOGII INTUICYJNEJ I ROZBUDZANIA MOCY PARAPSYCHICZNCYH


proszę o zgłoszenia na gardasiewicz@o2 lub telefon 514323003, ilość miejsc ograniczona liczy sie kolejność wpłaty zaliczki, numer konta po zgłoszeniu się


Unikalny autorski  program nauki Astrologii Intuicyjnej i rozbudzania mocy parapsychicznych Małgorzaty Wadżet Gardasiewicz

Kurs otwiera umysł i duszę na energetyczne obcowanie z astrologią i pozwala z łatwością poruszać się po tym ogromnym zasobie wiedzy. Obejmuje naukę odczuwania podstawowych archetypów astrologicznych i pracę z energiami planet, poznanie podstaw wiedzy astrologicznej przydatnej do samodzielnej pracy z własnym horoskopem oraz horoskopami innych. Dzięki mojej unikalnej metodzie nauczania astrologii dostrzeżesz  procesy zachodzące w Twojej osobowości i umyśle oraz nauczysz się w większym stopniu kierować własnym życiem. Uświadomisz sobie własny potencjał i poznasz jego moc.

Astrologia jako królowa nauk zapewnia wszechstronny rozwój duchowy: będziemy pracować z  energią, medytować i wizualizować, poznawać czakry, pracować z intuicją, trzecim okiem, bioenergią, przyciągać metale, tworzyć pole ochronne i energetyczne, ćwiczyć widzenie aury.

Będę analizować horoskopy sławnych osób i odpowiadać na zadawane pytania dotyczące osobistych horoskopów pod warunkiem ich jawności, tak aby reszta grupy mogła od razu się uczyć.

Poznasz podstawy astrologii które dadzą Ci możliwość samodzielnej pracy z indywidualnym horoskopem Twoim jak i innych. Zakres wiedzy astrologicznej kursu  obejmuje: znaki zodiaku, żywioły, jakości, aspekty, planety, domy, stanowiska planet w domach i znakach, ascendent, medium coeli i jego pozycja w domach i znakach, konfiguracje planetarne, analizę horoskopów indywidualnych.

Całość dwa weekendy sobota 10.00 – 18.00 ( w tym przerwa na obiad i kawowa ) niedziela godz. 10.00 – 17.00 ( w tym przerwa na obiad i kawowa)

Dwa weekendy po 375 zł ( całość 750 zł, możliwość wpłaty w ratach )

Zainteresowanych proszę o kontakt

tel. 514 323 003, mail: gardasiewicz@o2.pl

www.astrologia.szczecin.pl oraz www.MalgorzataGardasiewicz.pl

OPINIE

Kurs astrologii intuicyjnej jest czymś tak wzniosłym, że parę zdań nie jest w stanie opisać korzyści płynących z uczestnictwa w tym kursie. Zrozumienie siebie oraz innych, poprzez czytanie układu planet w dniu urodzenia, przekłada się na rozpoczęcie nowego okresu w życiu. Od tego momentu nic nie pozostanie takie jak dotychczas, gdyż życie jest bardziej świadome. Dostarczenie wiedzy o drzemiących w nas możliwościach, oraz możliwościach do przełamania każdego problemu. Wystarczy dokładna data urodzenia a wiem więcej niż jesteś w stanie mi powiedzieć o sobie samym :) Co więcej kurs posiada znakomitą energię dzięki towarzystwie kursantów oraz Małgosi. Dziękuję za przepiękną wiedzę astrologii i już nie mogę się doczekać kursu drugiego stopnia. :)

Pozdrawiam serdecznie

Kasia

Kurs okazał się zaskakujący nawet dla takiego sceptyka jak ja. Coś jest na rzeczy, idę na kolejny stopień i to rozkminie.

Monika

Wszystkich, kogo interesuje astrologia, polecam warsztaty Małgorzaty. Jestem zachwycona wiedzą Małgorzaty oraz sposobem przekazywania wiedzy. Zajęcia odbywają się w miłej przyjacielskiej atmosferze.

Halina

Bardzo  cieszę się, że mogłam poznać Małgosię i korzystać z Jej imponującej wiedzy. Jestem obecnie w trakcie II stopnia kursu Astrologii Intuicyjnej i mam ciągły niedosyt. Rzeczy układają się w określony sposób i jest w tym logika a nie przypadek, teraz jestem o tym przekonana.

Alicja

Kurs u Małgosi był niesamowitą przygodą, podróżą w głąb siebie. Dzięki tym spotkaniom poznałam fantastyczne osoby o podobnym światopoglądzie i zainteresowaniach. Dziękuje Małgosiu i z niecierpliwością czekam na kolejny etap naszych niesamowitych spotkań.

Ewelina

Właśnie ukończyłam I stopień kursu Astrologii Intuicyjnej i gorąco wszystkim polecam!!!
Nie bez przyczyny mówi się, że „WSZYSTKO JEST W GWIAZDACH ZAPISANE”
Jeśli czujesz wewnętrznie ogromną potrzebę zmiany, dalszego rozwoju, jeśli odczuwasz jakiekolwiek ograniczenia i nie bardzo wiesz co dalej robić w tej czy innej dziedzinie własnego życia, przyjdź i poznaj tajemnice wszechświata!
Astrologia, umiejętność czytania horoskopu, znajomość znaczenia zodiakalnych znaków i układów planet wyjaśnia doskonale, jaki jest twój cel na ziemi i jaką drogą trzeba iść, aby osiągnąć pełną satysfakcję z obecnego życia tu i teraz.
Zrozumiesz, dlaczego podejmowałeś dotychczas takie a nie inne decyzje, co jeszcze możesz, a nawet powinieneś zmienić w swoim działaniu, aby osiągnąć szczęście i radość w każdej dziedzinie swojego życia.
Kurs odbywa się w fantastycznej, przyjaznej i magicznej atmosferze, poznajesz nowych ludzi, którzy tak jak ty pragną zmiany i rozwoju w jakże ważnej, a może i najważniejszej, bo duchowej sferze naszego ja.
Poczuj energię jaką daje nam wszechświat!!
Teraz wiem, że moje życie ma dużo większy sens niż zdawało mi się do tej pory, wiem także co dalej robić aby osiągnąć pełną satysfakcję!

Dziękuję.   Katarzyna


Wrażenia z kursu mam jak najbardziej pozytywne. Wiedza została przekazana w nietuzinkowy sposób.

Zajęcia składały się z krótkiego wstępu teoretycznego, który był niezbędny jako baza.

Następnie były omawiane poszczególne przykłady na podstawie horoskopów uczestników - pracowaliśmy głównie w oparciu o nasz± intuicję.

Oczywiście był też czas na zabawę oraz relaks :). W ramach rozrywki robiliśmy ćwiczenia rozluźniająco doenergetyzujące, ćwiczyliśmy przyciąganie metali a także postrzeganie aury.

Oglądaliśmy też filmy przedstawiające archetypy znaków zodiaku.

Pozdrawiam i polecam,

Adrastus


ERA WODNIKA –ERĄ KOBIET
Bądź tą która doświadczy tego w pełni

NOWY TERMIN marzec, maj 2014

CHĘTNYCH proszę o zgłoszenia na mail:gardasiewicz@o2 lub telefon 514323003

Warsztat rozwoju kobiecości i obudzenia Bogini w każdej z uczestniczek. Rytuały przyciągania miłości i bratniej duszy, oczyszczenia ze zranień z poprzednich lub obecnych związkach, także z poprzednich wcieleń i obciążeń rodowych, otwarcie serca. Zrozumienie relacji damsko-męskich, karma związków.

sobota godz. 10 – 18
niedziela 10 – 17

Cena 380 zł za całość

Podczas warsztatów będę omawiać horoskop każdej z uczestniczek pod kątem posiadanego modelu miłości, ideału partnera, przyciągania określonego typu mężczyzn, podam plan pracy ze zmianą negatywnych wzorców i uwolnienia się od obciążeń karmicznych.

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które pragną zmienić swoje życie, nastawienie do związków, przyciągnąć prawdziwą miłość, doświadczyć pełni kobiecość, nawiązać kontakt z Boginią, otworzyć serce na miłość, poznać swoje przeznaczenie.

Podczas warsztatów poznamy i usuniemy negatywne emocjonalne wzorce z przeszłości obecnego życia oraz karmiczne i rodowe, uwolnimy się od tego wszystkiego co nie pozwala nam żyć pełnią życia, nawiążemy kontakt z energiami planet, każda z uczestniczek doświadczy połączenia rytualnego z Boginią podczas zbiorowego seansu przyciągania mocy Bogiń Starożytnego Egiptu.

Poznasz swoje kolory, kamienie, zioła, aromaty, model twojego idealnego partnera i jak go przyciągnąć, kiedy masz czas na miłość a kiedy na samotność i wewnętrzny rozwój i dlaczego prawo przyciągania miłości nie zawsze działa, zrozumiesz dlaczego wciąż przyciągasz takich samych partnerów i jak to zmienić lub czemu jesteś ciągle singlem, jak wyrwać się z kręgu braku pełnej satysfakcji z życia, odnaleźć drogę do własnego źródła obfitości.

Metody pracy: ćwiczenia, praca z energią, rytuały, wizualizacja, medytacja, interpretacja osobistego horoskopu, nie musisz znać astrologii, to jest tylko dla mnie bym mogła poznać twój model funkcjonowania, poznać twoje energetyczne kody i je uzdrowić, praca z archetypami i boginiczną energią.

OPINIE

Dzięki Małgosi i reszcie dziewczyn, które poznałam na ostatnich szczecińskich warsztatach,

miałam niesamowitą okazję do przeżycia czegoś mistycznego, wzniosłego i dobrego.

Zatrzymałam się w codziennym biegu i pomyślałam o tym co tak naprawdę w życiu jest ważne.

To był mój "Piękny Weekend" pełen magii, miłości, przyjaźni, mądrości i pełnej synchronizacji z otaczającym mnie światem. Dziękuję.

Aga W.

Nie ma znaczenia czy własnie przeżywasz wielką miłość, jesteś singlem czy w trakcie rozwodu. Warszaty są dla każdej z nas, która czuje, że właśnie z racji bycie kobietą jest wyjątkowa. Dla mnie warszaty okazały się byc niezwykłą inspiracją, odkryły przede mną wiele cech, o których nie wiedziałam, dodały wiary w siebie oraz przepełniły niezwykle pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem do świata. Sprawiły, że do dzisiaj mam wielki uśmiech na twarzy :-)

Polecam. N.

"Takie warsztaty powinny być obowiązkowe dla wszystkich kobiet w każdym wieku J . Nie tylko pozwolily mi spojrzec na siebie z innej perspektywy ale także zrozumiec „mechanizm dzialania „ kobiecej natury. Przy czym Malgosia wprowadzila Nas w ten cudowny swiat całkowicie bezbolesnie z czułością i spokojem. Wspaniala ,niemal zaczarowana atmosfera , zrozumienie , akceptacja i szczerość to to co mnie najbardziej udezylo J a czego brakuje -szczególnie Nam kobietom w tych jakze peknych acz trudnych czasach. Dziekuje Ci Malgosiu J Calusy dla wszystkich dziewczyn".

Marlena

Warsztaty dały mi bardzo wiele. Byłam zawsze chłopczycą, a po tych spotkaniach czuję zupełnie inaczej, bardziej kobieco i seksownie. Poznałam fajne dziewczyny. Miło spędział czas. Było super!

Małgosia

Tą droga chciałam serdecznie podziękować za wspaniałe przeżycie w

cudownym miejscu. Dwa dni spędzone z Małgosią i pozostałymi

dziewczynami wyzwoliły w nas niesamowite pokłady emocji,

energii,siły,mocy. To co zadziało się w trakcie spotkania spowodowało, ze

każda z nas zobaczyła siebie w innym świetle -silniejszą,

mądrzejszą, bardziej kobiecą. Nagle wszystko dookoła okazało się

łatwe, a nasze cele wyłuskały się same. Wystarczyły dwa dni w tym

specyficznym klimacie a dostałyśmy odpowiedź na wszystkie

dręczące nas pytania. Chciałabym znowu mieć możliwość brać udział

w takiej euforii. Gorąco polecam każdej kobiecie, w każdym wieku.

Pozdrawiam

Teresa

Malgosiu,

Jestem szcześliwa , ze mogłam uczestniczyć w warsztatach Era Wodnika-

Era Kobiet . Uważam ze kazda z nas powinna obowiazkowo wziać udział w

czymś takim. Są to niezapomniane chwile , które pozwalają otworzyć w

nas nieodkrytą siłę i moc. Dwa dni w innym wymiarze, niesamowita

energia i wiedza . Obudziłam w sobie kobietę , zdałam sobie sprawę,

że jest MNĄ! Polecam każdej kobiecie , która ma bardzo silnie

rozwinietą energię męską lub brak wiary w siebie, która chce cos w

życiu zmienić a brak jej sił i motywacji. Warsztaty inspirują, dodają

wiary w siebie , odkrywają takie cechy o których nie miałysmy

świadomości że istnieją .Na zajęciach poznałam niesamowite kobiety ,

bylo dużo śmiechu ,radości, dobrej energi i ten magiczny klimat!.

Zachęcam do obcowania z Małgosią czy to podczas kursu , czy

indywidualnego spotkania. Calusy dla dziewczyn:)

Pzdr.

Katarzyna