Promocja powieści – spotkanie z fizykami – fuzja nauki i ezoteryki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA3217OLYMPUS DIGITAL CAMERA5OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA1Serdecznie zapraszam

Na promocję powieści Kroniki Jutra: Siedem wcieleń pamięci, która odbędzie się 26 marca 2014, tj. w środę, o godz. 17.00 , w klubie 13 Muz w Szczecinie Plac Żołnierza Polskiego 2 w Sali Kominkowej

Książkę rekomenduje Wojciech Siudmak Niezwykły splot wydarzeń wyobraźnia pędzi z szybkością światła i ogarnia siedem epok i siedem wcieleń na przestrzeni powieści. Magiczna.

W trzymającej w napięciu fabule dowiadujemy się, że astrofizyk Nick Astel jako potomek Nicola Tesli ma dostęp do jego tajnych notatek, dzięki którym odkrywa kod pola magnetycznego, który rewolucjonizuje historię ludzkości; znane fakty historyczne nabierają nowego znaczenia. W powieści pojawiają się także wątki dotyczące programu HAARP i związków mechaniki kwantowej z ezoteryką. Strona powieści www. kronikijutra.pl

Wieczór uatrakcyjni spotkanie z parą fizyków na co dzień pracujących w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Gracjana Kalicka, zajmująca się astronomią i Bartosz Klepacki, specjalista od interaktywnych doświadczeń, wraz z autorką wezmą udział w dyskusji. Wspólnie spróbują odpowiedzieć na pytanie: co się dzieje z naszą energią, kiedy odchodzimy z tego świata? Rozmowa będzie dotyczyła również mechaniki kwantowej, która zakłada, że energia nigdy nie ginie.

Wydarzenie uświetni pokaz doświadczeń fizycznych obrazujących zasadę zachowania energii dzięki kulom Newtona i wysokie napięcie za pomocą generatora Van de Graffa.

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz – astrolog i pisarka, zajmująca się także astrologią karmiczną. Autorka wielu artykułów, prowadzi warsztaty i wykłady, występuje w audycjach radiowych i telewizyjnych. Współautorka książek „Harmonia Wszechświata w człowieku” i „Opowieści Druida” oraz filmu „Szczecin – miasto Oriona”. Jest bohaterką książki Joanny Pawłowicz „Astrologia – dotknąć gwiazd”. Książka opowiada o niej i jej życiowych pasjach. Interesują ją starożytne kultury, głównie Egipt, astronomia, badanie związków między mechaniką kwantową a ezoteryką.

Zobaczymy również wystawę fotografii Klaudii Jadczak autorki zdjęć do książki oraz jej okładki – młodej obdarzonej niezwykłym talentem studentki wzornictwa, która pasjonuje się kreowaniem rzeczywistości, poprzez fotografię rzeźbienie, projektowanie. Więcej o Klaudii Jadczak oraz kontakt do niej: http://koklaak.comxa.com/

Fragmenty książki przeczyta i poprowadzi imprezę: Less Paul Hoduń – wokalista, muzyk, kompozytor, grafik, pisarz, pasjonat spraw niewyjaśnionych.

Motto powieści: Wielka tajemnica naszego istnienia pozostaje nieodkryta, może okazać się, że nawet śmierć nie jest końcem – Nicola Tesla.

Organizatorami imprezy są: Małgorzata Wadżet Gardasiewicz, Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej oraz Szczeciński Inkubator Kultury.
Partnerem wydarzenia jest Dom Kultury 13 Muz w Szczecinie.
Patronat medialny zapewnił Kurier Szczeciński.

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *