Wywiad dla www.wszczecinie.pl

Znana szczecińska astrolog Małgorzata Wadżet Gardasiewicz napisała swoją kolejną książkę. „Kroniki jutra” to powieść dziejąca się w niedalekiej przyszłości, powieść obyczajowa z nutą sciencie fiction, w której główny bohater poznaje swoje poprzednie wcielenia. O tyle ciekawa to pozycja, gdyż autorka postanowiła podejść do tematu bardziej naukowo.

– Pisałam od dziecka, pisanie było moją drugą pasją oprócz astrologii – opowiada Małgorzata Wadżet Gardasiewicz –Napisałam tych powieści co najmniej siedem, tak że jest tego trochę już. Dostałam również dwie nagrody literackie. W międzyczasie byłam współautorką książki o astrologii i też książki o kocie który pragnie rozwijać się duchowo, głownie dla dzieci, ale także ich rodziców, zwłaszcza gdy czytają im to na głos. Natomiast teraz powstał zamysł stworzenia powieści, która jest pierwszą częścią trylogii. Książka jest dla ludzi o otwartych umysłach, ponieważ pokazuje pewne sprawy w zupełnie inny sposób. 
„Kroniki jutra” to powieść, która dzieje się w niedalekiej przyszłości, kiedy jest już możliwe za pomocą najnowszej generacji komputerów kwantowych odczytywanie kodu magnetosfery. Główny bohater, pracownik instytutu naukowego, jest potomkiem Nikola Tesli, ma dostęp do jego tajnych notatek. Za pomocą skonstruowanego przez siebie urządzenia może odczytywać informacji zawarte w kodzie magnetosfery. Rozkodowanie go ułatwia mu dotarcie do informacji z poprzednich wcieleń danej osoby.
Logiczny ciąg dziejów 
Człowiek po śmierci nie umiera całkowicie, ponieważ jak to mówi fizyka kwantowa, energia elektromagnetyczna nigdy nie ginie. Człowiek składa się również z energii elektromagnetycznej i ona po śmierci ciała unosi się w przestrzeń okołoziemską w okolicach pasów Van Allena. To, że człowiek emituje pole elektromagnetyczne, jest naukowo udowodnione. Jest to czyste promieniowanie, które można zbadać odpowiednimi przyrządami.
Książka zawiera fikcję literacką, w której opisane ) siedem wcieleń. Jest tu ukazany logiczny ciąg dziejów. Są przy tym wyjaśniane dokładnie wszystkie prawa karmiczne. Książkę może przeczytać każdy człowiek, nawet nie zainteresowany tą tematyką. Wszystko, co jest w niej napisane, jest bardzo uprawdopodobnione. Książka będzie wkrótce miała swoją stronę internetową, na której znajdą się m. in. zdjęcia z akcji powieści  oraz relacje z przeżyć zapamiętanych z poprzednich wcieleń, naukowe dowody emitowania energii elektromagnetycznej przez człowieka, istnienia przestrzeniach równoległych we Wszechświecie o których pisał Nicola Tesla .
Terapia regresowa
– Cofam ludzi w poprzednie wcielenia – wyjaśnia autorka powieści – To jest regresja, taka metoda, którą stosuje wielu ludzi. Wszyscy się zastanawiają, bo można też niedowierzać. Ale coś ci ludzie pamiętają, dlaczego te opowieści są prawdziwe, dlaczego deja vu jest takie wiarygodne? Fenomen poprzednich wcieleń sprawia, że gdzieś te informacje są zapisane. Jeżeli ludzie poddają się regresji, wówczas te wcielenia stają się namacalne, ludzie płaczą, śmieją się. Więc skąd te emocje? Jest to proces bardzo skomplikowany i przebiega bardzo indywidualnie w zależności od osoby.
Autorska metoda Małgorzaty Gardasiewicz polega przede wszystkim na odczytywaniu z horoskopu poprzednich wcieleń danego człowieka. Według niej życie wcześniejsze koreluje z obecnym. Jeżeli ktoś ma jakieś blokady, boi się czegoś albo nie może znaleźć swojego celu życiowego, wtedy trzeba zobaczyć, jakie dana osoba ma ukryte talenty, by mogła je rozwinąć. W tym celu jest przeprowadzana ta metoda. To nie jest rodzaj zabawy czy szukania sensacji. Tu chodzi o pracę z człowiekiem, o rozwinięcie jego potencjału. To jest praca bardzo specyficzna, indywidualna nad każdym człowiekiem. Nie każdemu jest to w ogóle potrzebne, bo nie każdy jest w życiu zagubiony. To jest metoda terapeutyczna. Zdarza się, że Małgorzata Wadżet Gardasiewicz kieruje ludzi do innych specjalistów, w tym psychologów, jeśli uzna to za konieczne.
Żródło: http://www.wszczecinie.pl/artykuly,ksiazka_dla_ludzi_o_otwartych_umyslach,id-22931.html
Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *