Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:53
Zachód słońca: 20:09

Dzień trwa:
14 Godzin 16 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 4:43

Powitanie


WITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA:


DWA WARSZTATY W MARCU

WARSZTAT ASTROLOGICZNY DLA POCZATKUJACYCH ( 17 MARCA 2019 )

Warsztat, podczas których poznasz w pełni autorskie metody nauczania astrologii, nawet nie przypuszczasz, jakie to proste, gdy uruchomisz swoją wyobraźnię i prawą półkulę. Jestem cierpliwym i tłumaczącym bardzo dokładnie wszystkie zawiłości nauczycielu. Na warsztacie za pomocą wybranych fragmentów filmów i teledysków poznasz archetypowe znacznie planet i znaków zodiaku, aby moc w pełni korzystać z nich w swojej mocy prawej półkuli. W dalszej części nauki będziemy potrzebować laptopa i darmowego programu astrologicznego Urania Pana Bogdana Krusińskiego. Dla każdego uczestnika obszerna analiza jego horoskopu. Nauczysz się pracować z intuicją i sięgać w głąb swojej podświadomości i archetypowych wartości tkwiących w każdym z nas. Astrologia jako terapia, zrozumienie siebie i innych. Kurs otwiera umysł i duszę na energetyczne obcowanie z astrologią i pozwala z łatwością poruszać się po tym ogromnym zasobie wiedzy. Obejmuje naukę odczuwania podstawowych archetypów astrologicznych i pracę z energiami planet, poznanie podstaw wiedzy astrologicznej przydatnej do samodzielnej pracy z własnym horoskopem oraz horoskopami innych. Dzięki mojej unikalnej metodzie nauczania astrologii dostrzeżesz procesy zachodzące w Twojej osobowości i umyśle oraz nauczysz się w większym stopniu kierować własnym życiem. Uświadomisz sobie własny potencjał i poznasz jego moc. A wszystko to w przyjemnej atmosferze z cierpliwym zaangażowanym w pełni nauczycielem z pasja przekazywania tajemnicy tej pradawnej wiedzy. Zajęcia, co miesiąc, w każdej chwili możesz zrezygnować, jeśli poczujesz, ze to nie dla Ciebie. To jedyna taka metoda, spróbuj może jest dla Ciebie. A może połkniesz bakcyla astrologii?
Zgłoś swoją chęć uczestnictwa na FB, sms lub tel. 514323003, chętnie odpowiem na wszelkie pytania lub mail malgorzatagardasiewicz@gmail.com cena 240 zl


- AKTYWACJA WYŻSZYCH ENERGII - 30 MARCA - Warsztat medytacyjny, podczas którego nawiążemy kontakt z energiami żywiołów, Aniołów, podniesiemy wibracje Trzeciego Oka, aktywujemy moc duchową i sięgniemy po to, co niemożliwe. Praktyka będzie dotyczyć oczyszczania, uzdrawiania i aktywacji Twojej energii wedle tradycji staroegipskiej, którą przekazuję w swoich w pełni autorskich metodach pracy. Serdecznie zapraszam na ten niezwykły warsztat osoby w pęlni świadome swojego duchowego potencjału a odczuwające jakieś blokady i przeszkody na drodze do pełni swojego urzeczywistnienia w materii, duchu lub umyśle. cena 240 zl, czas 11-17 zgloszeniea j.w.


< Zapraszam na sesje indywidualne: astrologia, astrologia karmiczna, oczyszczanie czakr, otwieranie 3 oka, podróże w poprzednie wcielenia, osobiście lub on line, skype, telefon ja dzwonię jeśli to Polska

Tel 514 323003, tel 91 433 57 75 malgorzatagardasiewicz@gmail.com
Astrologia Profesjonalna

ASTROLOGIA PROFESJONALNA


Doradzam w trudnych sytuacjach z dużą skutecznością, pomagam znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, dokonuję analizy związku partnerskiego i podaję środki zaradcze na jego uzdrowienie. Ukierunkowuję proces wychowawczy dziecka i pomagam ustalic i preferencje zawodowe. Dla pań cykl płodności Jonasa ułatwiający zajście w ciążę lub chcących dostosować się do kosmicznych wpływów. 

Prognozuję przyszłość i pomagam ominąc zyciowe zakręty. 

Pomagam w odmalezieniu życiowej drogi, analizuję osobowość i wskazuję na potencjały pozytywne jak i blokady oraz możliwości ich usunięcia.

Astrokartografia (wybór miejsca zamieszkania, wyjazdy i podróże, nauka i biznes, praca, wypoczynek, miejsca niesprzyjające)

Wyznaczanie daty ślubu, zmiany pracy, zakupu lub sprzedaży domu, założenie sprawy sądowej, wzięcia kredytu, zakupu samochodu i innych ważnych czynności.


Doradztwo w biznesie


Horoskopy dla firm i biznesu, wyznaczanie daty założenia firmy, dobór pracowników i wspólników, podejmowane ważnych decyzji, marketing, czynniki rozwojowe i hamujące rozwój, funkcjonowanie w zespole pracowników, relacje i kontakty, sposób reklamy, terminy wzięcia kredytu, otwarcia konta, zakupu maszyn i urządzeń, wejścia na rynek itp. 


Astrologia karmiczna

Astroustawienia Rodzinne pomocne z uporaniem się z obciążeniami z dzieciństwa i rodzinnymi zawirowaniami (potrzebne będą daty urodzenia - mogą być bez podania godziny - bliskiej i dalszej rodziny, także nieżyjących już przodków)

Horoskop Reinkarnacyjny czyli odczytanie poprzednich wieleń oraz cel i przeznaczenie duszy w obecnym życiu.

Astronumerologia

Nadawanie nazw dla firm i domen, analiza osobowości i odczytanie życiowej drogi (wraz z horoskopem indywidualnym), zmiana podpisu i nazwiska, wybór imion dla dziecka, wybór numerów tablic rejestracyjnych.

* spotkania osobiste (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)

* porady telefoniczne i przez skype (po wpłacie na konto)

Tel. 514 32 30 03, 91 433 57 75

 

 

 

 

 

 

 

KosmosO czym mówi horoskop?


Horoskop czyli inaczej kosmogram pokazuje układ planet w dniu urodzenia w określonym czasie i przestrzeni. Każdy horoskop jest niepowtarzalny. Określa potencjał energetyczny i możliwości działania na wielu płaszczyznach życia. Analizy dokonuje się na podstawie rozmieszczenia planet w znakach i domach i ich wzajemnych powiązaniach. Tranzyty czyli obecne ruchy planet oraz świateł czyli Księżyca i Słońca wyznaczają czas występowania określonych wydarzeń. Nic jednak wydarzyć się nie może, ponadto, co zostało zapisane w horoskopie urodzeniowym. Poznanie go, wystarcza w zupełności do poznania tajników przeznaczenia. Pomaga także w dokonaniu stosownych zmian i korekt. Umożliwia podjęcie pracy nad własnym rozwojem oraz przerobienia koniecznych lekcji w bieżącym życiu. Pozwala unikać pomyłek i wskazuje drogę do osiągnięcia pełni rozwoju i osiągnięcia satysfakcji. 

Horoskop porównawczy pokazuje wzajemne relacje, możliwość łagodzenia napięć, dobre strony związku, które należy wzmacniać. Taki horoskop można wykonać dla dowolnych relacji: małżeńskich, partnerskich, wychowawczych, pracowniczych, rodzinnych, przyjacielskich, biznesowych itp.  

Horoskop reinkarnacyjny

Horoskop reinkarnacyjny ma na celu odsłonięcie poprzednich wcieleń. Analiza taka ma na celu nie tylko zaspokojenie naturalnej w tym przypadku ciekawości, ale także jest przydatna w zrozumieniu obecnego życia i pojawiających się w nim tendencji, znacznie też ubogaca postrzeganie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Pokazuje główny nurt w życiu, aspiracje i dążenia duchowe i materialne, których można nie dostrzec goniąc czasem za złudnymi wartościami. Horoskop reinkarnacyjny ukazuje prawdziwe priorytety, na co powinniśmy stawiać, co rozwijać a co sobie odpuścić. Poprzednie wcielenia dopełniają obraz obecnego życia. Ludzie i miejsca, które pojawiają się teraz, już kiedyś istniały. Spotykamy dawne miłości, partnerów, dzieci, rodziców czy innych bliskich. Może być tak, że pojawi się osoba którą skrzywdziliśmy, bądź pomogliśmy w ważnej kwestii. Czasem ktoś oddal za nas życie lub nas zamordował. Różnie to bywało. Wojen też było mnóstwo.

Horoskop reinkarnacyjny jest możliwy do zrobienia przypadku podania godziny urodzenia i uprzedniego wykonania analizy horoskopu indywidualnego oraz samej chęci poznania poprzednich wcieleń i zainteresowania reinkarnacją.

Solariusz czyli co przyniesie mi los w tym roku

Horoskop stawiany corocznie na urodziny, czyli jest to monet dokładnej koniunkcji czyli połączenia Słońca tranzytowego z naszym Słońcem indywidualnym położonym w horoskopie. Wyznacza on specyficzny koloryt na dany rok, z którym koniecznie trzeba się zapoznać i jest uzupełnieniem tranzytów czyli dokładniejszym opisaniem tego co przyniesie dany rok.

Przydatne informacje

Do sporządzenia horoskopu potrzebuję dokładnych danych urodzeniowych, tj. dnia, godziny i miejsca urodzenia. W przypadku braku godziny, gdy nie można jej zdobyć, dokonuję tzw. rektyfikacji horoskopu i również dokonuję analizy. 

W przypadku horoskopów porównawczych, drugą datę można podać bez godziny urodzenia.

Pomocne mogą być fotografie z dobrze widoczną twarzą.