Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:36
Zachód słońca: 15:59

Dzień trwa:
8 Godzin 23 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:36

Powitanie


WITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA:


ASTRONUMEROLOGIA 18 - 19 maja 2019 r. - warsztat dwudniowy

Zapraszam na jedyny w swoim rodzaju warsztat, gdzie poznasz astronumerologię, według mojej autorskiej metodzie, która opiera się na przekazie archetypowym liczb i fizyce kwantowej. Każda liczba ma swoją wibrację, do której trzeba się dostosować, aby za pomocą odpowiednich wibracji i drgań osiągnąć pełnię swoich możliwości. Aby to zrobić, trzeba poczuć ją w sercu i tym właśnie się zajmiemy. Jedyny w swoim rodzaju przekaz energii pozwoli Ci połączyć się z powszechnym polem archetypu danej liczby. Poznasz Twoją indywidualną wibracje, liczbę duszy i jej wiek oraz cel aktualnego wcielenia oraz możliwości wcielenia go w życie. Wszystko to wynika z sum spółgłosek i samogłosek znajdujących się w Twoim nazwisku i imionach. Także podpisie.
Podczas warsztatu poczujesz i nauczysz się korzystać z mocy liczb i powszechnego pola informacji kwantowej. Poznasz Swoje indywidulane wibracje imion i nazwisk ( dla kobiet, gdy wychodzą za mąż) oraz wibracje daty urodzenia, podpisu, nazwy firmy, strony internetowej czy pseudonimu, który używasz. Sprawdzę także twoje zdolności oraz plan duchowy na to wcielenie. Nauczysz się samodzielnie operować liczbami, aby dostosować swój podpis, znaleźć odpowiednią nazwę firmy czy strony internetowej, zmienić nazwisko czy imię.
Zapraszam na dwudniowy praktyczny warsztat gdzie nie zabraknie jak to zwykle u mnie medytacji i przekazu mistycznego. Tym razem dosięgniemy szczytów poznania archetypowego liczb i ich znaczenia dla każdego z nas oraz co z tego wynika i jak możemy z ta energia pracować. Dla każdego będzie przestrzeń dla pracy indywidualnej i odniesień do jego portretu numerologicznego i horoskopu astrologicznego.

Termin 18 - 19 maj 2019 sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy) pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 420 zł.
Miejsce: Okolice Szczecina ; transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni, nocleg także za dopłata w cenie około 60 zł za uprzednim zgłoszeniem Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 380 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji. ( ceny negocjowane w zakresie 360 - 330zł ). Zainteresowanych zapraszam do kontaktu gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook ; Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Proszę zgłaszaj i rezerwuj miejsce wpłata 200 zł na konto ( podam po zgłoszeniu) Do zobaczenia  Małgorzata Wadżet Gardasiewicz


< Zapraszam na sesje indywidualne: astrologia, astrologia karmiczna, oczyszczanie czakr, otwieranie 3 oka, podróże w poprzednie wcielenia, osobiście lub on line, skype, telefon ja dzwonię jeśli to Polska

Tel 514 323003, tel 91 433 57 75 malgorzatagardasiewicz@gmail.com
Astrologia Profesjonalna

ASTROLOGIA PROFESJONALNA


Doradzam w trudnych sytuacjach z dużą skutecznością, pomagam znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, dokonuję analizy związku partnerskiego i podaję środki zaradcze na jego uzdrowienie. Ukierunkowuję proces wychowawczy dziecka i pomagam ustalic i preferencje zawodowe. Dla pań cykl płodności Jonasa ułatwiający zajście w ciążę lub chcących dostosować się do kosmicznych wpływów. 

Prognozuję przyszłość i pomagam ominąc zyciowe zakręty. 

Pomagam w odmalezieniu życiowej drogi, analizuję osobowość i wskazuję na potencjały pozytywne jak i blokady oraz możliwości ich usunięcia.

Astrokartografia (wybór miejsca zamieszkania, wyjazdy i podróże, nauka i biznes, praca, wypoczynek, miejsca niesprzyjające)

Wyznaczanie daty ślubu, zmiany pracy, zakupu lub sprzedaży domu, założenie sprawy sądowej, wzięcia kredytu, zakupu samochodu i innych ważnych czynności.


Doradztwo w biznesie


Horoskopy dla firm i biznesu, wyznaczanie daty założenia firmy, dobór pracowników i wspólników, podejmowane ważnych decyzji, marketing, czynniki rozwojowe i hamujące rozwój, funkcjonowanie w zespole pracowników, relacje i kontakty, sposób reklamy, terminy wzięcia kredytu, otwarcia konta, zakupu maszyn i urządzeń, wejścia na rynek itp. 


Astrologia karmiczna

Astroustawienia Rodzinne pomocne z uporaniem się z obciążeniami z dzieciństwa i rodzinnymi zawirowaniami (potrzebne będą daty urodzenia - mogą być bez podania godziny - bliskiej i dalszej rodziny, także nieżyjących już przodków)

Horoskop Reinkarnacyjny czyli odczytanie poprzednich wieleń oraz cel i przeznaczenie duszy w obecnym życiu.

Astronumerologia

Nadawanie nazw dla firm i domen, analiza osobowości i odczytanie życiowej drogi (wraz z horoskopem indywidualnym), zmiana podpisu i nazwiska, wybór imion dla dziecka, wybór numerów tablic rejestracyjnych.

* spotkania osobiste (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)

* porady telefoniczne i przez skype (po wpłacie na konto)

Tel. 514 32 30 03, 91 433 57 75

 

 

 

 

 

 

 

KosmosO czym mówi horoskop?


Horoskop czyli inaczej kosmogram pokazuje układ planet w dniu urodzenia w określonym czasie i przestrzeni. Każdy horoskop jest niepowtarzalny. Określa potencjał energetyczny i możliwości działania na wielu płaszczyznach życia. Analizy dokonuje się na podstawie rozmieszczenia planet w znakach i domach i ich wzajemnych powiązaniach. Tranzyty czyli obecne ruchy planet oraz świateł czyli Księżyca i Słońca wyznaczają czas występowania określonych wydarzeń. Nic jednak wydarzyć się nie może, ponadto, co zostało zapisane w horoskopie urodzeniowym. Poznanie go, wystarcza w zupełności do poznania tajników przeznaczenia. Pomaga także w dokonaniu stosownych zmian i korekt. Umożliwia podjęcie pracy nad własnym rozwojem oraz przerobienia koniecznych lekcji w bieżącym życiu. Pozwala unikać pomyłek i wskazuje drogę do osiągnięcia pełni rozwoju i osiągnięcia satysfakcji. 

Horoskop porównawczy pokazuje wzajemne relacje, możliwość łagodzenia napięć, dobre strony związku, które należy wzmacniać. Taki horoskop można wykonać dla dowolnych relacji: małżeńskich, partnerskich, wychowawczych, pracowniczych, rodzinnych, przyjacielskich, biznesowych itp.  

Horoskop reinkarnacyjny

Horoskop reinkarnacyjny ma na celu odsłonięcie poprzednich wcieleń. Analiza taka ma na celu nie tylko zaspokojenie naturalnej w tym przypadku ciekawości, ale także jest przydatna w zrozumieniu obecnego życia i pojawiających się w nim tendencji, znacznie też ubogaca postrzeganie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Pokazuje główny nurt w życiu, aspiracje i dążenia duchowe i materialne, których można nie dostrzec goniąc czasem za złudnymi wartościami. Horoskop reinkarnacyjny ukazuje prawdziwe priorytety, na co powinniśmy stawiać, co rozwijać a co sobie odpuścić. Poprzednie wcielenia dopełniają obraz obecnego życia. Ludzie i miejsca, które pojawiają się teraz, już kiedyś istniały. Spotykamy dawne miłości, partnerów, dzieci, rodziców czy innych bliskich. Może być tak, że pojawi się osoba którą skrzywdziliśmy, bądź pomogliśmy w ważnej kwestii. Czasem ktoś oddal za nas życie lub nas zamordował. Różnie to bywało. Wojen też było mnóstwo.

Horoskop reinkarnacyjny jest możliwy do zrobienia przypadku podania godziny urodzenia i uprzedniego wykonania analizy horoskopu indywidualnego oraz samej chęci poznania poprzednich wcieleń i zainteresowania reinkarnacją.

Solariusz czyli co przyniesie mi los w tym roku

Horoskop stawiany corocznie na urodziny, czyli jest to monet dokładnej koniunkcji czyli połączenia Słońca tranzytowego z naszym Słońcem indywidualnym położonym w horoskopie. Wyznacza on specyficzny koloryt na dany rok, z którym koniecznie trzeba się zapoznać i jest uzupełnieniem tranzytów czyli dokładniejszym opisaniem tego co przyniesie dany rok.

Przydatne informacje

Do sporządzenia horoskopu potrzebuję dokładnych danych urodzeniowych, tj. dnia, godziny i miejsca urodzenia. W przypadku braku godziny, gdy nie można jej zdobyć, dokonuję tzw. rektyfikacji horoskopu i również dokonuję analizy. 

W przypadku horoskopów porównawczych, drugą datę można podać bez godziny urodzenia.

Pomocne mogą być fotografie z dobrze widoczną twarzą.