Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:35
Zachód słońca: 21:34

Dzień trwa:
16 Godzin 59 minut
Dziś jest dzień przesilenia zimowego

O mnie
O mnie

Profesjonalny astrolog z 20 letnim stażem, zajmuje się także astrologia karmiczną, porzednimi wcieleniami. Autorka wielu prognoz i artykułów. Prowadzi  warsztaty i wykłady, występuje w audycjach radiowych i telewizyjnych.
Wspołautorka książek  Harmonia Wszechświata w człowieku, Opowieści Druida i filmu dokumentalnego Szczecin – miasto Oriona opowiadającego o paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Obecnie jest dostępna moja nowa książka, KRONIKI JUTRA, SIEDEM WCIELEŃ PAMIĘCI, wydana przez warszawskie wydawnictwo MEDIUM pierwsza z trylogii, która opowiada o eksploracji kosmosu i badaniach Nicoli Tesli oraz związkach mechaniki kwantowej z ezoteryką.

Prowadzę na FB portal społecznościowy KWANTOWY ŚWIAT - badający związki mechaniki kwantowej z ezoteryką oraz Szczecin – Miasto Oriona a także własny profil oraz kanała na You Tube – Małgorzata Wadżet.W roku 2013 Joanna Pawłowicz napisała książkę Astrologia – dotknąć gwiazd, która jest czwartą pozycją wydawnictwa Freja z serii „Pasje życia”, prezentująca postacie znanych i cenionych szczecinian. Jestem jej bohaterką, pozycja w formie wywiadu – rzeki odsłania tajemnice astrologii, jakiej nie znamy.

.Od zawsze interesowały mnie tajemnice oraz zagadnienia z pogranicza świata fizycznego i duchowego. Astrologia była moją pasją od najmłodszych lat, choć wtedy moja wiedza opierała się jedyna na analizowaniu znaków Zodiaku.. Posiadam własny gabinet doradztwa astrologicznego. Zajmuję się astrologią humanistyczną, dającą człowiekowi wolną wolę i władanie nad własnym losem. Udzielam porad z zakresu astrologii biznesowej, miłosnej, duchowej, reinkarnacyjnej. Jestem nastawiona na pozytywny obraz świata i rozwijanie swoich najlepszych potencjałów w oparciu o realia rzeczywistości, w której istniejemy i które musimy zaakceptować.
Zajmuję się karma i reinkarnacją oraz odczytywaniem poprzednich wcieleń. Poznanie poprzednich wcieleń ułatwia funkcjonowanie w obecnym życiu. Podróż w poprzednie wcielenia przyniesie ci głębokie zrozumienie Twojego obecnego położenia, nurtujących Cię problemów i pokaże prawdziwy cel wcielenia i dążeń Twojej duszy.
Pasjonują mnie starożytne kultury, a zwłaszcza Egipt oraz astronomia w jej mistycznym wymiarze i dawne wierzenia, zwłaszcza gdy odnoszą się do nieba czy budowy Wszechświata.
Jako pisarka zadebiutowałam w roku 1988, publikacją opowiadania w "Morzu i Ziemi". W tym samym roku otrzymałam wyróżnienie w kat. prozy w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "O Laur 13 Muzy". Rok wcześniej zostałam laureatką nagrody w konkursie literackim zorganizowanym z okazji 25-lecia Szczecińskiego Klubu Młodych Pisarzy.
W 2003 roku Studio Astropsychologii ukazała Harmonia Wszechświata w człowieku, Wstęp do astrofilozofii, której jestem współautorem. W pracy tej poruszyłam rolę jaką odegrała astrologia w historii ludzkości i jej ewolucji od czasów mitycznego Hermesa Trismestigosa do obecnych. Ukazany został w niej autorski system astrofilozofii.
Książkę niezwykle ciepło zrecenzowała w wywiadzie dla "Kuriera Szczecińskiego" gwiazda filmowa Pani Beata Tyszkiewicz recenzja Pani Beaty Tyszkiewicz

W roku 2009 ukazały się w wydawnictwie Zysk i Spółka "Opowieści Druida" , której jestem współautorką kocie obdarzonym filozoficzną pasją poznawania świata.
Od roku 1996 wspólpracowałam z tygodnikiem "Szczecin z Niedzieli na Niedzielę" gdzie byłam współautorem m.in "Horoskopy sławnych ludzi", "Kącika astrologicznego", artykułów, opowiadań oraz wywiadów przeprowadzonych ze znanymi osobami m.in. z astronomem prof. Aleksandrem Wolszczanem, oraz z tygodnikiem "Obserwator Zachodniopomorski" (artykuły o tematyce związanej z astronomią, astrologią, kulturoznawstwem, historią m.in. Słowian i cykl artykułów o miejscach mocy w Zachodniopomorskim. Również na łamach tego wydawnictwa ukazały się analizy astrologiczne dotyczące wpływowych osób z kręgów polityki, oraz "Kurierem Szczecińskim", w którym prezentowane są coroczne prognozy dla świata, Polski i Szczecina oraz kilkadziesiąt publikacji. Publikacje ukazały się również w "Nieznanym świecie", "Przeglądzie Uniwersyteckim" "Kocich Sprawach" i wielu innych.
Obecnie pisze horoskopy oraz Porady z gwiazd w Kurierze Szczecińskim, także w wydaniu internetowym na stronie http://www.kurier.szczecin.pl
Uczestniczyłam wielokrotnie w audycjach i programach telewizyjnych jak: TVN, TVN24, TVP1, TVP3, TV7, Gryf i Bryza, w latach 2005 - 2006 występowałam w cyklicznym cotygodniowym programie w TVP3 "Trójka domowa". Wzięłam także udział w wydaniu świątecznym programu TVP3 "Chwila Kultury". Od wielu lat stale współpracuję z "Polskim Radiem Szczecin". Brałam udział w audycjach w "Trójce", TOK FM, w "Archiwum Roberta Bernatowicza", Radiu Bis, Radiu Euro, Radiu RMF, Radiu Złote Przeboje i wielu innych rozgłośniach.
Jestem współautorem odkrycia pierwotnej, pochodzącej z drugiej połowy XIX koncepcji architektów i budowniczych miasta Szczecina, dotyczą planu urbanistyczno - architektonicznego dla zabudowy placów i ulic miasta, mówiącą, że układ gwiezdnych placów posiada nadzwyczajne podobieństwo z częścią gwiazdozbioru Oriona, pasem Oriona i piramidami w Gizie. Odkryte analogie powodują, że zabudowa ta postrzegana jest obecnie jako unikalna w skali świata.
Odkrycie stało się inspiracją do powstania sztuki "Światła Ziemi" Arkadiusza Buszko i performance muzycznego „Orion – Muzyka Miasta" Willema Schulza.
W 2009 roku zakończyła się realizacja filmu dokumentalnego pt "Szczecin - Miasto Oriona" powstającego przy udziale miasta Szczecin i sponsora www.ArchitekturaKrajobrazu.info przedstawiającego ideę placów Oriona.
Mentorami odkrycia zostali Prof. Jerzy Stelmach, Dziekan Wydz. Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz światowej sławy malarz Wojtek Siudmak. strona Wojtka Siudmaka.  Więcej informacji www.szczecin.eu/ i www.ukryta.eu
Wykłady i prestiż
Układam jubileuszowe horoskopy dla miast i instytucji. Dotychczas miałam przyjemność zaprezentować jako współautor swoje opracowania z okazji: 750-lecia Białogardu, 60-lecia Szczecina, 60-lecia Kuriera Szczecińskiego i 800-lecia Ziemi Darłowskiej. Zostałam powołana jako pierwsza w powojennej historii Polski na Honorowy Urząd Astrologa Królewskiego Miasta Darłowa, nominację przekazał osobiście burmistrz Arkadiusz Klimowicz. Uroczystość miała miejsce na scenie głównej uroczystych obchodów Centralnych Dni Morza w 2005 roku w Darłowie.
Współpracuję z wieloma organizacjami. Udzieliłam szereg wykładów i prelekcji, gościłam w wielu prestiżowych miejscach.
W 2006 roku wzięłam udział w I oraz w II Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość", poświęconym odkrywaniu tajemnic świata przez wspólne działania przedstawicieli nauki akademickiej i badaczy z obszaru "paranauk", które odbyło się w Policach.
Moja notka biograficzna ukazała się w Who is Who w Polsce, w wydaniu V Encyklopedii Biograficznej z życiorysami znanych Polek i Polaków przez prestiżowe szwajcarskie wydawnictwo Hubners Who is Who.