Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:55
Zachód słońca: 21:22

Dzień trwa:
16 Godzin 26 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:32

Uzdrawiająca moc zwierząt

Felinoterapia 

uzdrawiający seans Sachmet 

delfinoterapiaZwierzęta jako nasi bracia mniejsi świetnie potrafią sobie poradzić z ludzkimi chorobami i negatywnymi emocjami. Szeroko znana jest dogoterapia czy hipoterapia. Felinoterapia dopiero zaczyna zdobywać należne jej miejsce w tej dziedzinie.

Felinoterapia ma zastosowanie w domach opieki i ośrodkach dla niepełnosprawnych dzieci , kot znakomicie potrafi nawiązać miłe i czule relacje z osobami które bardzo tego ciepła potrzebują. Głaskanie kota przynosi zbawienne skutki dla organizmu człowieka. Mruczenie działa na podobnej zasadzie jak u delfinów emitowanie ultradźwięków. Wibracje określonych częstotliwości przynosi człowiekowi ulgę i poczucie bezpieczeństwa. Kot potrafi także ułożyć się na chorym czy bolącym miejscu, rozgrzać go i pomóc w procesie uzdrowienia.

Pożytki płynące z kociej terapii znane już były w starożytnym Egipcie, gdzie przedstawiciela tej nacji traktowano jako nieodłącznego członka życia domowego życia. Koty były szanowane, a ich zabicie karano śmiercią. Największą uzdrowicielką była lwica Sachmet. Sachmet to jednak nic innego jak postać bogini Bastet - kotki, która , gdy wymagały tego okoliczności potrafiła zamienić swe łagodne oblicze w waleczną postać Sachmet.

Sachmet była boginią odpowiedzialną między innymi za uzdrawianie. Patrzenie w jej mądre oczy wedle starożytnych przekazów potrafił uleczyć duszę i ciało człowieka. To działa do dziś. Zapraszam do darmowego seansu uzdrawiającego.

Sachmet

Mam zaszczyt poinformować, że mój kot Hermes, dostał nadany przez Kocie Sprawy tytuł

Kota- Przyjaciela i Terapeuty wraz z podziękowaniami za miłość do ludzi i za propagowanie felinoterapii.

Tytuł został mu nadany już poje śmierci. Hermes – bo tak brzmiało jego imię wziął na swoje małe ciałko więcej niż był w stanie unieść, tak bardzo kochał ludzi. Jego przygody są opisane w książce mojego współautorstwa wydanej przez wydawnictwo Zysk i S-ka pt Opowieści Druida

Hermes

Delfinoterapia najlepiej uzdrawia poprzez kontakt fizyczny, ale nie jest to sposób łatwy i dość kosztowny. Dlatego też polecam kontakt w formie telepatycznej. Już samo wpatrywanie się w zdjęcia, na których widoczne są piękne uśmiechnięte delfiny potrafi poprawić humor i przywołać odpowiednie częstotliwości.


Delfiny

Delfinoterapia polega nie tylko na samej radości przebywania z tymi niesamowitymi zwierzętami, ale również na tym, że delfin generując odpowiednie ultradźwięki uzdrawia człowieka i przywraca harmonię w funkcjonowaniu ciała i umysłu. Kontakt z tym zwierzęciem uwalnia ogromne ilości endorfin, substancji wydzielanej przez mózg człowieka


Delfiny

Fascynacja delfinami sięga najdalszych dziejów, już w starożytnym Egipcie znano niezwykłe zdolności tych zwierząt. Delfin jest zawsze przyjaźnie usposobiony do człowieka, nawet gdy nie jest oswojony, potrafi obronić o przed drapieżnikami czy uratować tonącego. Zabicie delfina w starożytności podobnie jak kota karane było śmiercią. Co ciekawe, w mitologii aborygenów istnieje podanie, że delfiny przybyły z Syriusza, czyli gwiazdy żywo związanej z Egiptem i święta Izydą. Konotacje gwiezdne tych zwierząt w ten sposób wiąże się z kotami, które także są związane z Syriuszem, mimo, że często tą gwiazdę zwą psią.

Delfin