Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:55
Zachód słońca: 21:22

Dzień trwa:
16 Godzin 26 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:32

Warsztaty


Warsztaty

odbywają się co jakiś czas najlepiej zgłosić chęc uczestnictwa w mailu do mnie, lub telefonie lub na face booku - Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

1. Era Wodnika - Erą Kobiet - budzenie kobiecości i połączenie z energią boginii
2. Twoje moce parapsychiczne
3.
Astrologia dla początkującyh wg mojej autorskiej metody przekaz zrozumiały dla wszystkich
4. Aktywizacja czakr a Twoje zdrowie
5. Uruchomienie kundalini
5. Roczna Szkoła Astrologii
6 Mandala Twojej Mocy według astrologii Carla Gustawa Junga
7. Warsztat rozwoju duchowego
8. Aktywacja twoich Mocy Duchowych
9. Astronumerologia
10.
MOC RÓWNONOCY - ASTROLOGICZNY NOWY ROK - OSTARA 2017
11. Ochrona Energetyczna
12, Aktywacja Trzeciego Oka

Zaćmienie Księżyca 27 lipca 2018 – Warsztat Rozwoju Świadomości

Zapraszam serdecznie na wspólną celebrację Zaćmienia, medytację i w pełni świadome przeżycie Tej niesamowitej energii: najdłuższego zaćmienia całkowitego, widocznego w pełni w Polsce, jedynie na 100 lat.
Zintegrujemy wspólnie tą energię, aby Twoja świadomość zmieniła się i pozbyła emocjonalnych obciążeń oraz przyniosła Pełnię Harmonii zgodną z Twoimi i całego Wszechświata oczekiwaniami dążącymi do Objawienia się Pełni Uniwersalnej Miłości
Warto przeżyć zaćmienie na spokojnie, w skupieniu, wśród życzliwych osób, Tej Nocy także zaobserwujemy Noc Spadających Gwiazd i Wielką Opozycję Marsa - te zjawiska pomogą Ci spełnić Twoje marzenia, o ile są zgodne z Ewolucją Wszechświata oraz popchnięciem Uniwersalnej Energii w kierunku Świata i Uniwersalnej Miłości.
W programie:
Wykłady, medytacje prowadzone, aktywna praca z ograniczeniami blokadami, celebracja gwiezdnego nieba, wspólna medytacja Zaćmienia, ochrona przed negatywną energią, przyjęcie pozytywnych Mocy.
Omówienie Twojego horoskopu pod kątem znaczenia zaćmienia u Ciebie oraz omówienia wpływu gwiazd stałych oraz punktów sabiańskich – jako Twoich mistycznych drogowskazów.
Co oznacza zaćmienie w Twoim horoskopie, może powinieneś zmienić swój system wartości, inaczej go ukierunkować, aby osiągnąć optymalny postęp na drodze swojego osobistego rozwoju.
Teatr Ognia Piromancja przedstawi występ pt. „Szaman Ognia” w programie: krąg ognisty, pokaz kręcenia pentagramów ognia oraz pokaz fajerwerków jako pradawna moc odganiania złych energii i przyciągania światła, tam, gdzie jest one potrzebne, aby światłość mogła rozbłysnąć w całym swoim spektrum.
Święty Ogień Agnihotry palony o zachodzie Słońca wedle najstarszej tradycji zachowanej na naszej planecie.
Karty Energii Natury oraz Przesłania Anielskie jako Twoje osobiste wskazówki na ten szczególny dzień
Odnalezienie Twojego Osobistego gwiazdozbioru i połączenie się z jego mocą
To jest Jedyna taka noc w Twoim życiu, gdyż takie zaćmienie powtórzy się dopiero w 2123, więc nie zwlekaj i przeżyj go świadomie.
W programie czekają Was jeszcze Super Niespodzianki info wkrótce 😊
Serdecznie zapraszam na warsztat, ilość miejsc ograniczona do około max 12 osób
Zgłoszenia na FB, mailu: gardasiewicz@o2.pl lub malgorzatagardasiewicz@gmail.com lub tel 514323003
Cena dwudniowego warsztatu – 480 zł, dla uczestników moich poprzednich warsztatów i sesji indywidulanych – 380 zł, dla super klientów, czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji 330 zł.
Termin: 27 lipca piątek 17.00 – 22.30
28 lipca sobota 11.30 – 18.30
Miejsce pod Szczecinem, z dala od świateł miasta, doskonała obserwacja, transport w oba dni zagwarantowany, dla przyjezdnych hotel do zarezerwowania w dodatkowej cenie 60 zł.

Aktywacja Trzeciego Oka – 3 – 4 marca

Zapraszam na unikalny warsztat dla poczatkujących i zaawansowanych 
według mojej autorskiej metody pochodzącej ze starożytnego przekazu.

Dwa dni intensywnej pracy z czakra Szóstą, premiera warsztatu, na którym nauczę Cię wewnętrznego widzenia, dostrzeżesz aurę, nauczysz się ufać sobie i swoim wewnętrznym spostrzeżeniom.

Aktywujesz Moc swojego Trzeciego Oka, zdejmę blokady oraz dokonam jego inicjacji.

Praktyka będzie dotyczyć oczyszczania, uzdrawiania i aktywacji wedle tradycji staroegipskiej, która potem rozprzestrzeniła się po świecie dając początek wszelkim praktykom na Ziemi, a pochodziła wprost od tradycji Atlantydy i Lemurii.

Dzięki aktywacji Trzeciego Oka pozbędziesz się ę napięcia w obrębię głowy, bólów, migreny, zawrotów, leku, negatywnego myślenia i złych programów, doświadczysz nowej energii.

Na warsztacie odbędą się specjalne treningi z zastosowaniem unikalnych technologii i metod pobudzania Twojego Trzeciego Oka.
Metody pracy:
Wykłady, ćwiczenia
sesja ind dla każdego sprawdzenie stanu energetycznego i zdjęcia blokad z Trzeciego Oka
rytuały i ceremonie
praca z widzeniem bezpośrednim, widzenie aury
wizualizacja, medytacja prowadzona, intencjonalna
interpretacja osobistego horoskopu pod katem zdolności duchowych i realizacji Twojego karmicznego celu, kiedy masz na to najlepszy czas.

Doświadczysz kontaktu z własną przestrzenia wewnętrzną oraz z Twoimi przewodnikami duchowymi i wyższymi energiami. Poznasz istotę świadomych snów, wychodzenia z ciała, kontaktu z niebem i gwiazdozbiorami. Rozbudzisz zdolności bioenergetyczne, aktywizujesz swoje serce i czakry.
Poznasz autohipnozę i namagnetyzujesz ciało oraz otworzysz kanały przewodzące energię.
Doświadczymy tzw. Komunikacji Dusz kontaktu z Aniołami i wysokimi wibracjami.

Wszystko odbędzie się w bezpiecznej atmosferze i pełnej harmonii z pominięciem wszystkich możliwych zagrożeń mogących wystąpić na tej drodze.
Każdy otrzyma wsparcie energetyczne moje i grupy, gdy otworzymy się na to, co najlepsze we wszechświecie na miłość, harmonie i pełnie duszy.
Przybyć może każdy, kto poczuje łączność z tym warsztatem w głębi swojego serca bez względu na stopień rozwoju duchowego.

Miejsce, czas, ceny
Całość dwa weekendy sobota 10.30 – 17.00 ( W tym przerwa na obiad i kawowe) niedziela godz. 11.00 – 17.00 ( w tym przerwa na obiad i kawowe) ·Miejsce: Okolice Szczecina (25 km) – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni dla wszystkich, dla przyjezdnych możliwość noclegu w hotelu w cenie około 60 zł po uprzednim zgłoszeniu i dokonaniu rezerwacji.

Cena w zakresie 380 – 480 zł

Zniżki: Dla uczestników moich, co najmniej 3 warsztatów 440 zł dla super klientów(, czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny od 380 zł, konieczność wpłaty zaliczki 200 zł celem rezerwacji, ilość miejsc do 12 osób.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany więcej informacji uzyskasz zgłaszając udział gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook – Małgorzata Wadżet Gardasiewicz.


KURS Astrologii dla Początkujących 9 - 10 grudnia 2017Kurs jest przeznaczony dla początkujących, ale także dla tych którzy już posiedli nieco wiedzy, ale nie mogą pójść dalej. Moja unikalna metoda nauki pozwoli Ci na zrozumienie tej Królewskiej Dziedziny Wiedzy.
Astrologia jako narzędzie do poznania siebie samego, dające oparcie w trudnej chwili, pozwalające zaplanować przyszłość by wszystko szło zgodnie z boskim, karmicznym planem. Astrologia jako terapia, zrozumienie siebie i innych.
Kurs otwiera umysł i duszę na energetyczne obcowanie z astrologią i pozwala z łatwością poruszać się po tym ogromnym zasobie wiedzy. Obejmuje naukę odczuwania podstawowych archetypów astrologicznych i pracę z energiami planet, poznanie podstaw wiedzy astrologicznej przydatnej do samodzielnej pracy z własnym horoskopem oraz horoskopami innych. Dzięki mojej unikalnej metodzie nauczania astrologii dostrzeżesz procesy zachodzące w Twojej osobowości i umyśle oraz nauczysz się w większym stopniu kierować własnym życiem. Uświadomisz sobie własny potencjał i poznasz jego moc.

Zakres wiedzy astrologicznej kursu obejmuje: znaki zodiaku, żywioły, jakości, aspekty, planety, domy, stanowiska planet w domach i znakach, ascendent, medium coeli i jego pozycja w domach i znakach, konfiguracje planetarne, analizę horoskopów indywidualnych.
A wszystko to w przyjemnej atmosferze z cierpliwym zaangażowanym w pełni nauczycielem z pasja przekazywania tajemnicy tej pradawnej wiedzy.
Tylko 2 weekendy – 990 zł, czyli 495 za warsztat dla stałych klientów, ( co najmniej udział w 2 warsztatach i kilka sesji ind zniżki w zależności od ilości do maks. 840 zł, czyli 420 zł – najtańsza propozycja a tą cenę zrozumiesz astrologie i nauczysz się interpretacji swojego jak i innych horoskopu. W dodatku płatność w dogodnych ratach, jakich potrzebujesz. Możliwość kontynuacji nauki w Rocznej Szkole Astrologii, na kursach i warsztatach zawansowanych organizowanych corocznie. Na wszystko, co się nauczysz otrzymasz certyfikaty i świadectwa.
Całość dwa weekendy sobota 10.30 – 17.00 ( W tym przerwa na obiad i kawowe) niedziela godz. 11.00 – 17.00 ( w tym przerwa na obiad i kawowe)
Miejsce: Okolice Szczecina (25 km) – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni dla wszystkich, dla przyjezdnych możliwość noclegu w hotelu w cenie około 60 zł po uprzednim zgłoszeniu i dokonaniu rezerwacji.

Ochrona Energetyczna -

Termin 30 wrzesnia - 1 pazdziernik


Oczyszczanie osób i miejsc, czakr i ciał subtelnych
Czerpanie energii z naturalnych źródeł mocy – przykłady praktyczne
Pozbywanie się i utylizacja niekorzystnych energii w bezpieczny sposób
Twoje osobiste miejsca mocy
Ochrona domu, rodziny, biznesu, jak się oczyścić od negatywnych wpływów
Oczyszczanie relacji z innymi, odcięcie się od złych związków
Praktyczne ćwiczenia oczyszczania energetycznego
Jak pobierać energię, jak wzmocnić ochronę?
Techniki oczyszczania czakr i wzmacniania ich potencjału
Sprawdzenie w horoskopie – twoje słabe punkty i twoje punkty mocy
Jak się ochronić indywidulane wskazówki dla każdego uczestnika warsztatu
Usuwanie klątw i slupów, nerwicy i depresji
Praca z traumami i lekami
Twoja droga do światła, skupienie się na tym, co w Tobie najlepsze
Jednoczenie duszy z wyższymi energiami, przyzywanie aniołów
Praktyczne wskazówki jak oczyścić dom, miejsce pracy relacji i siebie
Dobór odpowiednich mantr, wizualizacji, zoil, kolorów, symboli, obrazów, afirmacji, przedmiotów
Polskie feng szui czyli nasza narodowa Polska Harmonia urządzania wnętrz,
Procedury oczyszczania, prawidłowe użycie białej szałwii i innych ziól
Nowa percepcja umysłu – kwantowy przeskok duszy

Dla wszystkich uczestników warsztatu w dogodnym dla wszystkim terminie darmowa wycieczka do miejsc mocy w woj. Zachodniopomorskim ( tylko koszt paliwa ) 


Serdecznie zapraszam


Termin 30 wrzesnia - 1 pazdziernik sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 480 zł, miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni,

Jeśli ktos przyjezdza z poza Szczecina jest mozliwosc zalatwienia niedrogiego noclegu w poblizu - okolo 60 zł

Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 440 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie az do 380 zl
Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany więcej informacji uzyskasz zgłaszając udział gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook – Małgorzata Wadżet Gardasiewicz.

Kundalini i Moce Parapsychiczne – Poziom zaawansowany – stopień II


Kundalini i Moce Parapsychiczne – Poziom zawansowany – stopień II
Niesamowity warsztat, dwa warsztaty w jednym , moce parapsychiczne i Aktywizacja kundalini
jeszcze glębiej i jeszcze dalej wśród osob które mysla i czuja tak jak ty
W programie:
Sprawdzenie Twoich super mocy w Twoim Indywidualnym horoskopie, ocena stanu energetycznego Twoich czakr, otwarciee i oczyszczenie czakr i wspólne podróże medytacyjne, seans otwierania Trzeciego Oka i wspolna medytacja – Podróz do porzednich wcielen, pozbycie się blokad, aktywizacja duchowego potencjalu, święty spiew zgłosek sankrytu, który pobudzi Twoje komórki do rewalityzacji i duchowej odnowy, trening jasnowidzenia, aktywizacja intuicji, powrót do zdrowia poprzez swiadome zrozumienie dolegliwości. Uruchomienie sily Kundalini, aby dziekii niej moc osiagac to co chcesz i kiedy chcesz, sterowanie wlasna energią, przenoszenie jej na wyższy poziom. Pozbycie się blokad i ograniczen.
Wejscie w swiat astralu, swiadome sny i wyjście z ciala, kontakty z Aniolami, Krag Uniwersalnej Milłościi, Moc Aniolow i Najwyzsze Poczucie Wibracji Czystego Serca Miłosci Niebianskiej

Prawidłowo funkcjonujące czakry przynoszą satysfakcję w danym obszarze życia za który odpowiadają, dają zdrowie i wnoszą prawidłowe relacje ze światem zewnętrznym jak i własnym wnętrzem. Energia, która płynie przez czakry to kundalini – siła życiowa. Porusza się ona po ciele przez kanały energetyczne biegnące wzdłuż kręgosłupa.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad usunięciem Twoich blokad, lęków, trudności i pożegnaniem się z tym co niepotrzebne jest już w Twoim życiu.

Nauczysz się akceptacji i wybaczania, nawet twoim wrogom i oponentom. Zaakceptujesz własne słabości i ograniczenia. Pokochasz siebie. Dostrzeżesz nowe możliwości, nauczysz się świadome władać energią i odkrywać nowe przestrzenie w nieświadomości, świadomości i umyśle.

A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii.
Twoja kundalini zostanie obudzona w bezpiecznej atmosferze i pełnej harmonii z pominięciem wszystkich możliwych zagrożeń mogących wystąpić na tej drodze.

Serdecznie zapraszam


Termin 10 – 11 czerwca
sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 440 zł, miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni,

Jeśli ktos przyjezdza z poza Szczecina jest mozliwosc zalatwienia niedrogiego noclegu w poblizu - okolo 60 zł

Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 400 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie 380 – 350zł

Serdecznie zapraszam, to ostani warsztat przed przerwą wakacyjną trwająca 3 miesiące.

Moce Parapsychiczne - poziom podstawowy dla początkujących
W Erze Wodnika każdy ma do czynienia w swoim życiu z niewytłumaczalnymi zjawiskami, kiedy czuje się i wie więcej niż o tym mówi konwencjonalna nauka.
Zapraszam na warsztat aktywizowania mocy parapsychicznych, które każdy posiada, ale być może o tym nie wie, lub nie umie się nimi posługiwać.
W Erze Wodnika Intuicja jest tak samo ważna jak wskazania racjonalnego umysłu. Jeśli masz ochotę obudzić uśpione zdolności swojego umysłu zapraszam na warsztat podczas którego:
omówię Twój horoskop pod względem posiadanych zdolności paranormalnych, poznasz cel Twojego duchowego istnienia i na co masz się nastawić, co masz rozwijać, kim jesteś?
poznasz tajniki medytacji i techniki magicznego oddychania, podam sposoby jak chronić się od stresu oraz pokonać lęk.
Jak siebie pokochać, jak oczyścić siebie i przestrzeń w której żyjesz na co dzień.
Podczas warsztatów odbędzie się aktywizacja trzeciego oka i trening widzenia aury podczas którego zobaczysz aurę ludzkiego ciała.
Nauczysz się przyciągania metali, poznasz swoją przestrzeń wewnętrzną i nawiążesz kontakt z Twoimi przewodnikami duchowymi i wyższymi energiami.
Poznasz istotę świadomych snów, wychodzenia z ciała, kontaktu z niebem i gwiazdozbiorami.
Rozbudzisz zdolności bioenergetyczne, aktywizujesz swoje serce i czakry.
Poznasz autohipnozę i namagnetyzujesz ciało oraz otworzysz kanały przewodzące energię
Legendarna siła Kundalini – na pewno o niej wiesz, to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. Zapraszam na warsztat podczas którego oczyszczę Twoje czakry i uruchomię Twoją energię kundalini, gdyż każdy z nas ją posiada, tylko nie jest jej świadomy.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad usunięciem Twoich blokad, lęków, trudności i pożegnaniem się z tym co niepotrzebne jest już w Twoim życiu. Nauczysz się akceptacji i wybaczania, nawet twoim wrogom i oponentom. Zaakceptujesz własne słabości i ograniczenia. Pokochasz siebie.
Dostrzeżesz nowe możliwości w Nowej Erze, Erze Wodnika, nauczysz się świadome władać energią i odkrywać nowe przestrzenie w nieświadomości, świadomości i umyśle.
A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii.
Twoja kundalini zostanie obudzona w bezpiecznej atmosferze i pełnej harmonii z pominięciem wszystkich możliwych zagrożeń mogących wystąpić na tej drodze.

Termin 27 - 28 maja
sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 440 zł, miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni, nocleg także za dopłata w cenie około 60 zł za uprzednim zgłoszeniem
Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 400 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie 380 – 350 )
MOC RÓWNONOCY - ASTROLOGICZNY NOWY ROK - OSTARA 2017
ZAPRASZAM NA COROCZNE święto równonocy wiosennej gdy – światło zaczyna rosnąc pokonując ciemność – na warsztacie świetlista energia zagości w twoim ciele i twoich czakrach, poczujesz błogość i witalność w swoim ciele, nauczysz się radzić z przeciwnościami. Swiętujmy razem Nowy Rok 2017 wedle prastarej tradycji kultu wszechwiecznej mocy nieba.
Doświadczysz ducha i materii, aniołów i pokonasz oraz rozświetlisz ciemność swojego cienia. Pozbędziesz się blokad. W bezpiecznej aurze warsztatu pozbędziesz się wszystkiego co ogranicza Twój rozwój oraz wszystko to, staje na drodze twojego duchowego odczuwania.
Pomogę ci wejść w życiodajna energie która masz w sobie. Poczujesz Moc zmiany i harmonizacji tego co jest w twoim zyciu i wejścia na wyższy poziom.
Stworzymy razem ty i ja i inni uczestnicy warsztatów nowa rzeczywistość w której zobaczysz to co najważniejsze dla ciebie, i zrozumiesz odwieczne prawdy.
W programie warsztatu :
Tworzenie mentalnej mapy marzeń – moja nowa autorska metoda spełniania życzeń.
Sprawdzę co mówi Twój horoskop na ten rok, co masz rozwijać, jakie łaski otrzymasz i bonusy od losu, jaki masz cel duchowy, na co masz się nastawić, poznasz swoje duchowe skarby.
Odczuwanie błogości w czakrach i ciele oraz sposoby na radzenie sobie z przeciwnościami, moc zmiany i harmonizacji tego co jest w twoim życiu oraz ponieważ wszystko jest możliwe, gdy tylko umiesz to prawidłowo zastosować, wejścia na wyższy poziom, gdzie otrzymasz moc przeprogramowania twojego umysłu.
Stworzymy razem ty i ja i inni uczestnicy warsztatów nowa rzeczywistość w której zobaczysz to co najważniejsze dla ciebie, i zrozumiesz odwieczne prawdy, ze to co posiejesz wróci do ciebie.
Poznasz to, co najważniejsze dla Ciebie na twojej duchowej drodze i jak to urzeczewistnić.

A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii.

Przybyć może każdy kto poczuje łączność z tym warsztatem w gleby swojego serca bez względu na stopień rozwoju duchowego.

Termin 25 - 26 marca 2017
sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 420 zł, miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni, nocleg także za dopłata w cenie około 60 zł za uprzednim zgłoszeniem
Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 380 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie 360 – 330zł )


Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany więcej informacji uzyskasz zgłaszając udział gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook – Małgorzata Wadżet Gardasiewicz.

ZWIĄZKI KARMICZNE - 11.02 – 12.02. 2017

Warsztat związki karmiczne, bratnie dusze, bliźniacze dusze, jaka jest różnica, poznaj to co cię łączy z drugim człowiekiem -w programie oczywiście sprawdzenie za pomocą horoskopów porównawczych Waszych relacji i określenie ich zaangażowania, oraz rytuał przyciągania miłości lub stabilizacji bądź uzdrowienia i oczyszczenia bieżącego związku lub przyciągnięcia odpowiedniego partnera .
Nie musisz mieć partnera, aby przybyć na ten warsztat, ponieważ wybór Samotności też jest wyborem, bo wtedy tworzysz związek sama ze sobą, sam ze sobą, równie ważny i także wymagający oczyszczenia i uświęcenia, aby mógł zakwitnąć w pełni.
Twoja kobiecość i męskość, twoja męskość i kobiecość, to dwie strony tego samego medalu twojej osobowości na która składają się twoje wcześniejsze doświadczenia karmiczne. Twój ideał mężczyzny, twoja idealna partnerka, może warto poznać, to co Cię pociąga i czego oczekujesz od związku bądź bycia samej, samemu, także jeśli jesteś w związku, możesz czuć osamotnienie. Może warto doświadczyć i poznać dlaczego tak jest.
Związki, jakie tworzymy z ludźmi i ze światem są ważne, z jednymi osobami czujemy się dobrze z innymi źle. Najważniejsze są jednak związki najbliższe, które tworzymy z partnerem, rodziną. Za pomocą analizy horoskopu porównawczego sprawdzę twoja relację z osoba która wybierzesz. Doświadczysz za pomocą medytacji prowadzonej i pracy energetycznej esencji swojego związku, mocy jej naprawy i regeneracji, oczyszczenia i usunięcia negatywnej karmy i niepożądanych programów mentalnych, które mogą torpedować twoje najbliższe związki.
Podczas rytuału i medytacji prowadzonej pogodzisz swoje wnętrze, aby lepiej prezentować się na zewnątrz i wziąć ze świata to co najlepsze dając w zamian swoja harmonie i miłość, by dobro mogło się bez przeszkód krzewić na świecie.
W bezpiecznej przestrzeni warsztatu będziemy tworzyć nowa rzeczywistość dla Ciebie i innych uczestników

Metody pracy;
Medytacyjne podróże, medytacja intencjonalna i prowadzona, wizualizacja, współodczuwanie , praca z energia, wykład, ćwiczenia, praca z ciałem i oddechem i umysłem, analiza astrologiczna
A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii. Odprężysz się i poczujesz pozytywną energię a w Twoim sercu zagości iskra radości i oczekiwania na to, co najlepsze. Poczujesz Moc Obudzonego Serca.
Termin 11.02 – 12.02. 2017
sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 420 zł, miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni, nocleg także za dopłata w cenie około 60 zł za uprzednim zgłoszeniem
Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 380 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie 360 – 330zł )

ASTRONUMEROLOGIA – PREMIERA - Warsztat Małgorzaty Wadżet Gardasiewicz dla kobiet i mężczyzn.
Zapraszam na jedyny w swoim rodzaju warsztat, gdzie poznasz astronumerologię, moja autorska metoda zrozumienia przekazu liczb opiera się na archetypach oraz fizyce kwantowej i odbiega o klasycznie pojmowanie numerologii.
Każda liczba ma swoją wibrację do której trzeba się dostosować aby za pomocą odpowiednich drgań osiągnąć pełnię swoich możliwości. Aby to zrobić, trzeba poczuć w sercu i tym właśnie się zajmiemy. Jedyny w swoim rodzaju przekaz energii pozwoli Ci połączyć się z powszechnym polem archetypu przez co możesz uzdrowić siebie i innych i zacząć żyć na innym poziomie.
Wszystko jest ze sobą powiązane, numerologia, horoskop, osobowość człowieka oraz to, czym emanuje na zewnątrz w swojej indywidulanej kreacji. Podczas warsztatu poczujesz i nauczysz się korzystać z mocy liczb i powszechnego pola informacji kwantowej.
Poznasz Swoje indywidulane wibracje imion i nazwisk ( dla kobiet, gdy wychodzą za mąż ) oraz wibracje daty urodzenia, podpisu, nazwy firmy, strony internetowej czy pseudonimu który używasz. Sprawdzę także twoje zdolności i wiek duszy oraz plan duchowy na to wcielenie. Nauczysz się samodzielnie operować liczbami, aby dostosować swój podpis, znaleźć odpowiednią nazwę firmy czy strony internetowej, zmienić nazwisko czy imię.
Wszystko to podane będzie według mojej autorskiej metody synchronizującej intuicje i wiedzę, która przekażę Tobie. Nie ma znaczenia czy dopiero startujesz w numerologii czy jesteś zaawansowanym numerologiem.
Metody pracy;
Wykład, przekaz medytacyjny archetypów, rytuał, wizualizacja, praca z ciałem, oddechem, umysłem i energią, ćwiczenia praktyczne.
Poznasz tajemnice liczb i ich praktyczne wykorzystanie, a wszystko w atmosferze miłości i harmonii.

Termin 28.01 – 29.01. 2017
sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 420 zł,
miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni, nocleg także za dopłata w cenie około 60 zł za uprzednim zgłoszeniem

Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 380 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie 360 – 330zł )

Jeśli wystąpi taka potrzeba warsztaty zostaną przedłużone, więc w razie czego zarezerwuj trochę czasu więcej

Więcej informacji po otrzymaniu zgłoszenia

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany więcej informacji uzyskasz zgłaszając udział gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook – Małgorzata Widżet Gardasiewicz.
Proszę zgłaszaj i rezerwuj miejsce wpala 200 zł na konto ( podam ci jak się zgłosisz ) mieść maksymalnie jest 15. Wiec nadal jest to kameralny warsztat, gdzie będzie czas dla ciebie i twoje indywidulane pytania.
Do zobaczenia 
Warsztat Małgorzaty Wadżet Gardasiewicz
dla kobiet i mężczyzn.

Poznasz Swoją duchową misję ( dla każdego zrobię odczyt ( z horoskopu ) jego planu duchowego rozwoju, planu duszy na to wcielenie i wcielę je w życie tzn. zespole z aktualnym wcieleniem w czasie pracy energetycznej podczas warsztatu

W bezpiecznej przestrzeni warsztatu będziemy tworzyć nowa rzeczywistość dla Ciebie i innych uczestników

Zaczniesz czuć energię, oczyścisz umysł ze zbędnych programów, poznasz błyskawiczne i skuteczne metody zyskania pełni i dotarcia do planu Twojej duszy na to wcielenie. Zaznasz moc która pozwoli Ci zrealizować to o czym marzysz. Pozbędziesz się blokad, uprzedzeń, oczyścisz swój umysł

Doświadczymy tzw. Komunikacji Dusz kontaktu z Aniołami i wysokimi wibracjami.

Będziemy ćwiczyli widzenie aury i widzenia poprzez Trzecie Oko , łączyli siły sprawcze we wspólnej intencji urzeczywistnienia zacnych celów każdego z uczestników oraz ponadosobowych. Poznamy tajniki świadomego śnienia i rozbudzenia intuicji.

Każdy otrzyma wsparcie energetyczne moje i grupy, gdy otworzymy się na to co najlepsze we wszechświecie na miłość, harmonie i pełnie duszy.

Metody pracy;

Medytacyjne podróże, medytacja intencjonalna i prowadzona, wizualizacja, współodczuwanie , praca z energia, wykład, ćwiczenia, praca z ciałem i oddechem i umysłem

To prawdziwy zastrzyk energii w tą jesienną pogodę, serdecznie zapraszam zgłoszenia do mnie

A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii.

Przybyć może każdy kto poczuje łączność z tym warsztatem w gleby swojego serca bez względu na stopień rozwoju duchowego.

Termin 26.11 – 27.11. 2016

sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 420 zł, miejsce: Okolice Szczecina – transport ze Szczecina darmowy i zapewniony w oba dni, nocleg także za dopłata w cenie około 60 zł za uprzednim zgłoszeniem

Zniżki: Dla uczestników moich co najmniej 3 warsztatów 380 zł dla super klientów( czyli wielokrotnych uczestników moich warsztatów i sesji – ceny negocjowane w zakresie 360 – 330zł )


Jeśli wystąpi taka potrzeba warsztaty zostaną przedłużone, więc w razie czego zarezerwuj trochę czasu więcej

Więcej informacji po otrzymaniu zgłoszenia

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany więcej informacji uzyskasz zgłaszając udział gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook – Małgorzata Wadżet Gardasiewicz.


WARSZTAT - URUCHOMIENIE KUNDALINI

Legendarna siła Kundalini – na pewno o niej wiesz, to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. Zapraszam na warsztat podczas którego oczyszczę Twoje czakry i uruchomię Twoją energię kundalini, gdyż każdy z nas ją posiada, tylko nie jest jej świadomy.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad usunięciem Twoich blokad, lęków, trudności i pożegnaniem się z tym co niepotrzebne jest już w Twoim życiu. Nauczysz się akceptacji i wybaczania, nawet twoim wrogom i oponentom. Zaakceptujesz własne słabości i ograniczenia. Pokochasz siebie.
Dostrzeżesz nowe możliwości w Nowej Erze, Erze Wodnika, nauczysz się świadome władać energią i odkrywać nowe przestrzenie w nieświadomości, świadomości i umyśle.
A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii.
Twoja kundalini zostanie obudzona w bezpiecznej atmosferze i pełnej harmonii z pominięciem wszystkich możliwych zagrożeń mogących wystąpić na tej drodze.

Zapraszam na dwudniowe warsztaty: 24 I 25 wrzesnia 2016 sobota i niedziela godzinach 11.00 – 17.00

Przybyć może każdy kto poczuje łączność z tym warsztatem bez względu na stopień wiedzy czy rozwoju duchowego.


Metody pracy:
wykład
ćwiczenia
praca z energią
wizualizacja
medytacja


sobota i niedziela 11.00 -17.00 ( w tym przerwa na obiad który zamówimy)
pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona do 12 osób max, cena 380 zł, miejsce: Szczecin. Jeśli wystąpi taka potrzeba warsztaty zostaną przedłużone bez zmiany ceny.
Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany więcej informacji uzyskasz zgłaszając udział gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514 323003 lub Facebook – Małgorzata Wadżet GardasiewiczRekomendacje po warsztatach:
Bardzo uczące i dające dużo dobrej energii spotkanie. Potrzebne nawet dla przebudzonych ponieważ podnosi rozwój duchowy. I można pomagać innym.
Marcin

Fantastyczne podróże medytacyjne, otwarcie świadomości na nasze odczucia, uczucia. Odblokowanie kontaktu z sobą samym i innymi ludźmi i całym Wszechświatem
Jarek

Cieszę się, ze znalazłam się na warsztatach Małgosi podczas których zrobiłam następny krok do pokochania siebie. Swoboda, lekkość i profesjonalizm prowadzenia spotkania stworzyły wspaniałą atmosferę spotkania ze sobą i odbudowania swojej mocy. Dziękuje Małgosiu ze stanęłaś na mej drodze. Do następnego spotkania
Maria

Bardzo dziękuję za zajęcia . Czuję się inaczej, mam wrażenie, że dopiero teraz mam w sobie energię . To były niesamowite przeżycia, szczególnie ćwiczenie z trzecim okiem . Jeszcze raz bardzo dziękuję
Anita

Relacja Magdy Sarad z sesji teraputycznej z pracy z czakrami.
Zacznę może nietypowo, bo od końca. Po pierwsze to bardzo chciałabym podziękować Małgosi za pracę z moją czakrą gardła. Moi drodzy, nie wiem czy wiecie, ale po tej naszej pięknej planecie Ziemi chodzi nieziemska wręcz istota o nieziemskich umiejętnościach – Małgosia. Po sesji u niej czuje sie wspaniale! Małgosia nie jest lekarzem ale na pewno jest cudotwórcą, bo jak inaczej mogę nazwać kogoś, kto z taką łatwością i szybkością wykorzenił coś, co tkwiło we mnie przez tyle wcieleń??
Kroczyłam w ciemnościach swojej Piątej Czakry a poprowadzona przez Gosię wyszłam na przecudną, słoneczną łąkę, która przecież zawsze tam była!!! Poznałam przepięknego, gniadego konia, który czekał tam na mnie tylko po to, abym mogła sie do niego wtulić! ...i wtulam się zawsze kiedy tego potrzebuję – wystarczy zamknąć oczy! Nie podam więcej szczegółów bo to „moja bajka” Emotikon smile a przecież każdy ma swoją... Tak więc: jeśli jakakolwiek sfera Waszego życia „szwankuje” warto udać się na sesję do Małgosi, która kierując się sercem i dobrem pomoże Wam odnaleźć siebie. Niech Wam żadne „brudy” z poprzednich wcieleń nie zaburzają biegu życia. Niech w waszym życiu już na zawsze zagości szczęście, miłość i zdrowie... Z miłością Magda Sarad

Relacja Magdaleny z sesji z pracy z czakrami:
Mówi się , że kropla drąży skałę , sesja z Małgosia była właśnie tą kropla ożywczej świadomości , której potrzebowałam aby uruchomić swój potencjał, poruszyć coś we mnie, co było w stanie zawieszenia miedzy niezrealizowaniem i spełnieniem ...Gorąco polecam sesje pracy z czakrami, okazały się ukoronowaniem mojej dotychczasowej pracy nad sobą i pozwoliły zapisać w świadomości ich pełen mocy i potencjału obraz.
Czuje się świetnie , wróciłam do radości , zupełnie inaczej patrzę na świat .. polecam wszystkim niedowiarkom to działa ..Wasze ciało nie kłamie


WARSZTAT ROZWOJU DUCHOWEGO

W Erze Wodnika każdy ma do czynienia w swoim życiu z niewytłumaczalnymi zjawiskami, kiedy czuje i wie więcej niż o tym mówi konwencjonalna nauka.

Zapraszam na warsztat rozwoju duchowego, aby więcej zrozumieć i poczuć, dosięgnąć duchowego świata i rozwinąć swój własny potencjał ezoteryczny.

Jeśli masz ochotę poznać siebie, sięgnąć do własnej głębi, zrozumieć to co się dzieje, poznać sens Twojego duchowego istnienia, jak masz go rozwijać i jaką ścieżką podążać, by nie zatracić właściwego celu.

Pomogę Ci w tym, na warsztatach dowiesz się jak ezoteryka pomoże Ci praktycznie w życiu: dowiesz się jak osiągać korzyści z medytacji, oddychania, uwalniania się od stresu, obudzenia mocy serca, uwolnienia endorfin, pokochania siebie, korzystania z mocy poszczególnych czakr.

Podczas warsztatów każdy otrzyma: odpowiedz na pytanie z którym przyszedł na warsztat na postawia horoskopu indywidulanego, krótką analizę numerologiczną, sprawdzenie stanu czakr i powiedzenie jak samodzielnie pokonać istniejące blokady oraz wskazówki co do dalszego sposobu rozwoju duchowego.

Ilość ze względu na specyfikę warsztatu mocno ograniczona, proszę zgłaszać się na FB lub mail gardasiewicz@o2.pl lub telefon 514323003

Termin 17.09 - 18.09. 2016
Miejsce: SZCZECIN I OKOLICE
Więcej informacji pod wyżej wskazanymi adresami.

Warsztat jest dla każdego na każdym poziomie rozwoju, gdy treści podawane na spotkaniu dostosowane bedela do aktualnego poziomu każdego z uczestników.


OPINIE

Warsztaty na których poznasz siebie samego i spotkasz Anioły. W gronie szamanek i uzdrowicieli przypomnisz sobie o własnej boskości i potencjałe, drzemiącym w każdym z Nas i czekających na przebudzenie "Boginii". Zainicjuj zmiany na które inni czekają. Włącz serce i pozwól zaistniec swoim marzeniom. Konrad Kochaniuk

Warsztaty odbyły się w cieplej, duchowej atmosferze, owiniętej energią miłości. Spotkały się osoby poszukujące wewnętrznej prawdy. Połączenie astrologii z duchowością jako mapa potencjałów naszego życia pomaga rozważyć w jakim kierunku wyruszyć po własne szczęście
M.K.

"To spotkanie i kilka ciepłych słów pod moim adresem było mi bardzo potrzebne... Pierwszy raz w życiu, choć chaotycznie, wyrzuciłam z siebie przed obcymi ludźmi, to co mnie bolało i w jakiś sposób kładzie się cieniem na mojej egzystencji.... Dzięki Tobie Małgosiu czuję się potrzebna, choćby po to, by nieść innym radość..."

Dla wszystkich, którzy chcą odkryć swojej prawdziwe wnętrze, swoją moc i potencjały. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują, otworzysz serce i umysł na pozytywna energię, pozbędziesz się blokad, które Cię ograniczają w codziennym życiu. Małgosiu dziękujemy Ci za cudowną energię i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie….
Emilka, Magda, Martyna

ERA WODNIKA –ERĄ KOBIET
Bądź tą która doświadczy tego w pełni

NOWY TERMIN - proszę zgłaszać na mail chęć uczestnictwa 15- 16 pazdziernika 2016

CHĘTNYCH proszę o zgłoszenia na mail:gardasiewicz@o2 lub telefon 514323003

Warsztat rozwoju kobiecości i obudzenia Bogini w każdej z uczestniczek. Rytuały przyciągania miłości i bratniej duszy, oczyszczenia ze zranień z poprzednich lub obecnych związkach, także z poprzednich wcieleń i obciążeń rodowych, otwarcie serca. Zrozumienie relacji damsko-męskich, karma związków.

sobota godz. 10.30 – 17
niedziela 11 – 17

Cena 380 zł za całość

Podczas warsztatów będę omawiać horoskop każdej z uczestniczek pod kątem posiadanego modelu miłości, ideału partnera, przyciągania określonego typu mężczyzn, podam plan pracy ze zmianą negatywnych wzorców i uwolnienia się od obciążeń karmicznych.

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które pragną zmienić swoje życie, nastawienie do związków, przyciągnąć prawdziwą miłość, doświadczyć pełni kobiecość, nawiązać kontakt z Boginią, otworzyć serce na miłość, poznać swoje przeznaczenie.

Podczas warsztatów poznamy i usuniemy negatywne emocjonalne wzorce z przeszłości obecnego życia oraz karmiczne i rodowe, uwolnimy się od tego wszystkiego co nie pozwala nam żyć pełnią życia, nawiążemy kontakt z energiami planet, każda z uczestniczek doświadczy połączenia rytualnego z Boginią podczas zbiorowego seansu przyciągania mocy Bogiń Starożytnego Egiptu.

Poznasz swoje kolory, kamienie, zioła, aromaty, model twojego idealnego partnera i jak go przyciągnąć, kiedy masz czas na miłość a kiedy na samotność i wewnętrzny rozwój i dlaczego prawo przyciągania miłości nie zawsze działa, zrozumiesz dlaczego wciąż przyciągasz takich samych partnerów i jak to zmienić lub czemu jesteś ciągle singlem, jak wyrwać się z kręgu braku pełnej satysfakcji z życia, odnaleźć drogę do własnego źródła obfitości.

Metody pracy: ćwiczenia, praca z energią, rytuały, wizualizacja, medytacja, interpretacja osobistego horoskopu, nie musisz znać astrologii, to jest tylko dla mnie bym mogła poznać twój model funkcjonowania, poznać twoje energetyczne kody i je uzdrowić, praca z archetypami i boginiczną energią.

OPINIE

Dzięki Małgosi i reszcie dziewczyn, które poznałam na ostatnich szczecińskich warsztatach,

miałam niesamowitą okazję do przeżycia czegoś mistycznego, wzniosłego i dobrego.

Zatrzymałam się w codziennym biegu i pomyślałam o tym co tak naprawdę w życiu jest ważne.

To był mój "Piękny Weekend" pełen magii, miłości, przyjaźni, mądrości i pełnej synchronizacji z otaczającym mnie światem. Dziękuję.

Aga W.

Nie ma znaczenia czy własnie przeżywasz wielką miłość, jesteś singlem czy w trakcie rozwodu. Warszaty są dla każdej z nas, która czuje, że właśnie z racji bycie kobietą jest wyjątkowa. Dla mnie warszaty okazały się byc niezwykłą inspiracją, odkryły przede mną wiele cech, o których nie wiedziałam, dodały wiary w siebie oraz przepełniły niezwykle pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem do świata. Sprawiły, że do dzisiaj mam wielki uśmiech na twarzy :-)

Polecam. N.

"Takie warsztaty powinny być obowiązkowe dla wszystkich kobiet w każdym wieku J . Nie tylko pozwolily mi spojrzec na siebie z innej perspektywy ale także zrozumiec „mechanizm dzialania „ kobiecej natury. Przy czym Malgosia wprowadzila Nas w ten cudowny swiat całkowicie bezbolesnie z czułością i spokojem. Wspaniala ,niemal zaczarowana atmosfera , zrozumienie , akceptacja i szczerość to to co mnie najbardziej udezylo J a czego brakuje -szczególnie Nam kobietom w tych jakze peknych acz trudnych czasach. Dziekuje Ci Malgosiu J Calusy dla wszystkich dziewczyn".

Marlena

Witam Małgosiu,
piękne podziękowania za warsztaty " Era Wodnika Erą Kobiet:” które
Rozbudzają to co śpiące.
Inspirują do bycia lepszym i twórczym.
Rodzą namiętności.
Wysyłają energię w głąb tego co święte.
Potęgują doznania miłości,radości,szczęścia....
Po prostu sprawiają,że jesteśmy lepsi....a to już sztuka!
Pozdrawiam i dziękuję:)
Dziewanna:)))

Witaj Bogini!
Było fajnie pod każdym względem. Fantastyczna atmosfera, przecudne magiczne miejsce, dziewczyny wspaniałe! Po zajęciach jeszcze 2 dni miałam uśmiech na twarzy. W tym transie mogłabym trwać przez całe życie. Te warsztaty sprawiły, że odkryłam w sobie nieznaną siebie, mądrzejszą siebie, piękniejszą siebie. Takie zajęcia powinny być obowiązkowe dla każdej kobiety i w każdym wieku tylko po to by w siebie uwierzyły i zrozumiały że sa cudowne i boskie tu i teraz. Dziękuję Małgosiu że jesteś!
Z miłością – siostra Gaja

Dzień dobry,

chciałabym podziękować za wspólnie spędzony weekend we wspaniałym towarzystwie. Od warsztatów czuję się spełniona, ja - jako osoba, jak również spojrzałam na Kobiety z innej strony. Każda z Nas powinna poczuć magię i stać się w pełni sobą, by móc iść dalej. Dodatkowo warsztaty Ery Wodnika zrelaksowały mnie i pozytywnie nastawiły na jutro i każdy kolejny dzień. Wyzwoliły we mnie siłę i moc. Dziękuję!

Ostara

Małgosiu,

dziękuję za namówienie mnie na udział w warsztatach Ery Wodnika. Cudownie jest poczuć się częścią tak wyjatkowej, kobiecej społeczności. Dzięki warsztatom zrozumiałam, że bycie samotną nie oznacza, że możemy przestać być kobiece, wręcz przeciwnie. Świadomość miłości od świata i energii, którą można czerpać z niego każdego dnia bardzo mnie uskrzydliła. Otworzyłam się także na obecność tej energii w moim codziennym życiu. Do tego stopnia, że ostatniej nocy, około północy włączył się sam z siebie mój komputer (choć dokładnie pamiętam, że wieczorem go wyłączałam). Oczywiście mnie to obudziło, wstałam z łóżka i coś pokierowało mnie do pokoju syna. Okazało się, że biedak zrzucił kołdrę z łóżka i leżał zmarznięty. Myślę, że ktoś nad nami czuwa Emotikon smile

Gdyby nie Ty i Twoja przeogromna wiedza, nigdy bym tego tak nie odebrała, teraz czuję się bardziej świadoma i nie analizuję już swoich przeżyć, po prostu je odczuwam całą sobą. Dziękuję!

Kali

Era Wodnika - Erą Kobiet - wspaniałe warsztaty dla każdej z nas. Pomagają usuwać blokady, oczyścić się z negatywnych myśli oraz otworzyć serce i być miłością. Potężna dawka pozytywnej energii, która zostaje w Tobie na długo! To wspaniałe być KOBIETĄ teraz, kiedy mamy możliwość dokonać w sobie ogromnych zmian na lepsze. Świat należy do nas, Świat jest kobietą, a nasza czakra serca jest połączona z czakrą Ziemi:-)

 

Edyta