Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:55
Zachód słońca: 21:22

Dzień trwa:
16 Godzin 26 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:32

Opowieści Druida

Opowieści Druida

Okładka

Książka Opowieści Druida w zabawny sposób opisuje perypetie niezwykłego kota Druida – który jako pierwszy - zdecydował się porzucić typowo kocie życie i wstąpić na trudną drogę rozwoju duchowego. Ale niech o swojej książce opowie sam Druid.

Czytanie tej książki jest wspaniałym antidotum na smutki i stres. Zapewniam, że doprowadzę Was do wybuchu szczerego śmiechu i udowodnię, że moje widzenie świata – mimo że jestem tylko kotem – jest bardzo bliskie temu, co czuć może każdy z Was.

Przyszedłem na świat gdy na niebie pojawił się niezwykły układ planet. Od dawna już Kocie Kroniki zapowiadały przyjście kogoś, kto rozsławi koci ród na cały świat. Tym kimś byłem ja.

Przepowiednia głosiła, że otrzymam oświecenie duchowe, gdy będę praktykował medytację i kształtował odpowiednio umysł. Mój rozwój duchowy napotykał jednak wiele przeszkód. Jako spadkobierca pradawnych tradycji starożytnego Egiptu i budowniczych Wielkich Piramid trudno było mi się z tym pogodzić. Czułem na sobie wielkie brzemię a los nie ułatwiał mi wypełnienia mojej misji. Czasem nawet z mojej winy, gdy kocie słabości brały górę na moją duchowością.

Odkrywanie duchowego świata może być niewątpliwą przyjemnością zwłaszcza gdy oprowadza Cię po nim, ktoś taki jak ja – najwspanialszy kot na świecie, który odważył się wstąpić na ścieżkę duchowego rozwoju.

Jeśli kochasz koty, interesują Cię tajemnice tego i tamtego świata oraz pragniesz przeżyć życie doświadczając kontaktu z absolutem ta książka jest właśnie dla Ciebie. Miau.


Książka jest do nabycia w ksiegarnaich i internecie

TWÓJ DRUID

Ps. Dołączam fotki bohaterów Opowieści Druida czyli mnie Druida oraz Hermesa i Afrodyty oraz najmłodszego Baltazara.

Baltazar

Afrodyta

Hermes

Druid