Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:35
Zachód słońca: 21:34

Dzień trwa:
16 Godzin 59 minut
Dziś jest dzień przesilenia zimowego

Ukryta Rzeczywistość

Relacja z II SYMPOZJUM UKRYTA RZECZYWISTOŚĆ

http://www.nautilus.org.pl

http://www.ukryta.eu/s-2sur.html
 

 

 

Marek Rymuszko - redaktor naczelny poczytnego miesięcznika "Nieznany Świat";

Grzegorz Halkiew - prezes Instytutu Transgresji, trener NLP, hipnotyzer;

ks. prof. Wiesław Dyk - filozof przyrody, wykładowca akademicki na Uniwersytecie Szczecińskim;

Małgorzata Gardasiewicz - astrolog;

Darek Sugier - OBEnauta, inaczej mówiąc podróżnik astralny;

Sebastian Minor - tanatoterapeuta z Fundacji Feniksa.


Co takiego połączyło tych ludzi różnych profesji, zainteresowań w jednym miejscu i czasie.Wspólnym mianownikiem było już II Sympozjum UKRYTA RZECZYWISTOŚĆ, które zgromadziło zarówno prelegentów, jak i publiczność z różnych stron Polski.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania było wcale niełatwe - jak się okazuje i na pierwszy rzut oka wydaje - do zdefiniowania pojęcie "granic życia". Pod tym właśnie hasłem przedstawione zostały różne aspekty egzystencji, które mają za zadanie unaocznić a w konsekwencji uświadomić, że prosta medyczna definicja życia jest bardzo daleka od doskonałości a tym bardziej od prawdy o nim samym. Z tej okazji przedstawione zostały prezentacje, wykłady oraz filmy dotyczące zjawiska śmierci klinicznej a idąc dalej również "życia po życiu" oraz lepszego życia za doczesnego życia, a także możliwości podróży mentalnych po sferach niefizycznych.

Ciekawość, pasja, chęć poznawcza zjawisk takimi jakimi po prostu są a także inne koincydencje, niewidoczne gdy się im przyjrzeć zaledwie pobieżnie, zgromadziły tychże interesujących ludzi oraz słuchaczy w gościnnych progach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, w sobotę 12 maja 2007 r.


Już teraz organizator cyklu sympozjów integracyjnych "Ukryta Rzeczywistość" Less Hoduń z Polic zaprasza na kolejną, niecodzienną edycję również w przyszłym roku.


Więcej szczegółów oraz opinii prelegentów i uczestników można znaleźć na "firmowej" stronie idei UKRYTA RZECZYWISTOŚĆ pod adresem: ukryta.eu między innymi w dziale "Sympozjum", "Aktualności" a także na forum dyskusyjnym pod adresem: FORUM Ukryta Rzeczywistość na które w imieniu organizatora i swoim własnym serdecznie zapraszam.


Pojawił się także reportaż wyemitowany w Kronice regionalnego szczecińskiego oddziału TVP3 13 maja 2007 r. godz. 18, który można zobaczyć online pod adresem: KRONIKA TVP3

Fragment dotyczący tylko i wyłącznie Sympozjum jest dostępny w czasie trwania Kroniki od 12 min. 40 sek. do 14 min. 24 sek. nagrania.Zapowiedź Sympozjum Ukryta Rzeczywistość - "Granice życia" w serwisie Fundacji NAUTILUS

Granice Życia


Tekst: Rafał Połujański
Źródło:
UKRYTA RZECZYWISTOŚĆ

www.ukryta.eu